صندوق لوتوس پارسیان

سود صندوق لوتوس پارسیان پرداخت شد

کدخبر : 68453

سود اردیبهشت ماه 1403 صندوق لوتوس پارسیان به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

سود اردیبهشت ماه 1403 صندوق لوتوس پارسیان به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، سود دوره 31 روزه منتهی به 25 اردیبهشت 1403 صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان 24.61 درصد اسمی معادل 27.59 درصد موثر سالانه، امروز سه‌شنبه مورخ 25 اردیبهشت 1403- به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

چنانچه سرمایه‌گذار حساب بانک پارسیان خود را در پرتال لوتوس معرفی کرده‌ باشد، سود صندوق در لحظه‌ی پرداخت، به حساب او واریز می‌شود ولی چنانچه حسابی غیر از بانک پارسیان برای صندوق معرفی کرده باشد، پرداخت مشمول چرخه بین بانکی است و با توجه به زمان‌های مقرر در سیستم بانکی، مبلغ سود در حساب شما قرار خواهد گرفت.

سود صندوق لوتوس پارسیان در دوره اردیبهشت ماه برابر 2.085 درصد بازدهی طی دوره و معادل 20,845 ریال سود برای هر واحد سرمایه‌گذاری است و مبلغ کل سود واریز شده در این دوره بالغ بر 11 هزار میلیارد ریال است که به ازای بیش از 568 میلیون واحد سرمایه‌گذاری حاصل شده است.

آشنایی با صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان

صندوق لوتوس پارسیان یکی از بهترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود می‌باشد که تحت نظارت سازمان بورس به ثبت رسیده است. در این صندوق امکان سرمایه‌گذاری با فقط ۱۱۰ هزار تومان به ازای هر واحد سرمایه‌گذاری فراهم است. مواعد پرداخت سود در این صندوق به صورت ماهانه است و تاریخ اعمال سود صندوق، ۲۵ام هر ماه می‌باشد. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا 2 روزِ کاری بعد از اعمال سود، موظف به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است که با توجه به روال کاری صندوق، ظرف مدت یک روزِ کاری بعد از 25ام هر ماه به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود. در این دوره به منظور کسب رضایت هرچه بیشتر سرمایه‌گذاران، سود صندوق در روز تقسیم سود محاسبه و به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

صندوق لوتوس مناسب چه کسانی است

سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ برای سرمایه‌گذارانی مناسب است که ریسک‌پذیری بسیار پایین و تمایل به دریافت سود دوره‌ای (ماهانه) و بازدهی مثبت با حداقل ریسک ممکن را دارند.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق

سرمایه‌گذاری در صندوق لوتوس پارسیان در حال حاضر از سه طریق امکان‌پذیر است:

    سرمایه‌گذاری آنلاین از طریق مرکز سرمایه‌گذاری لوتوس

    سرمایه‌گذاری آنلاین از طریق همراه بانک «پارسیان من»

    سرمایه‌گذاری حضوری از طریق شعب بانک پارسیان در سراسر کشور

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: