فولاد مبارکه نقش به‌سزایی در اقتصاد کشور دارد

کدخبر : 69060

حجت‌الاسلام حسینی، عضو مجلس خبرگان و امام جمعه کاشان، با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه در بالادست خود حدود دو هزار و ۵۰۰ شرکت و مجموعه صنعتی و در پایین‌دست خود بیش از هزار کارخانه جزو مصرف‌کنندگان محصولاتش دارد، افزود: نقش فولاد مبارکه در اقتصاد کشور انکار ناشدنی است.

 حجت‌الاسلام حسینی، عضو مجلس خبرگان و امام جمعه کاشان، در بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه، تأکید کرد که طبق آیه قرآن خداوند متعال زمین را خلق کرد و به انسان مأموریت آباد کردن آن را داده است. همچنین حضرت علی (ع) خطاب به مالک اشتر فرمودند که یکی از وظایف تو پس از فرمانداری در مصر، آباد کردن آن است.

وی در ادامه گفت: تولید فولاد یکی از مقدمه‎های اساسی آباد کردن زمین است و کارکنان شرکت فولاد مبارکه، نیز به دستور خدا و امیرالمؤمنین عمل می‌کنند و مقدمه آباد کردن زمین را انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه این شرکت در بالادست خود حدود دو هزار و ۵۰۰ شرکت و مجموعه صنعتی و در پایین‌دست خود بیش از هزار کارخانه جزو مصرف‌کنندگان محصولاتش دارد، افزود: نقش فولاد مبارکه در اقتصاد کشور انکار ناشدنی است.

وی با تأکید بر اینکه هرچقدر جریان تولید فولاد مبارکه رونق بگیرد شاهد گشایش و فرج را در زندگی مردم خواهیم بود، گفت: این کارخانه در دیگر کشورها هم وجود دارد، اما معنویت و اعتقاد به غیب تفاوت شما و دیگران است و این امر زمانی که با کار جهادی عجین شود معجزه رخ می‎دهد و انتظار ما از کارگر ایرانی رقم زدن اتفاقات بزرگ است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید