خواستن توانستن است

شرکت فولاد اکسین،برترین فولادساز خوزستانی در سال ۱۴۰۲

کدخبر : 69075

در بررسی عملکرد تولیدکنندگان زنجیره فولاد در کشور، تولید ۱۶ شرکت فولادی مورد بررسی قرار گرفت که در میان شرکت فولاد اکسین خوزستان برترین شرکت در میان تولیدکنندگان خوزستانی فولاد در کشور بود.

 در این زمینه براساس آمارهای ارایه شده، شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۲،پیشتاز رشد تولید در میان شرکت های فولادی خوزستان بوده و تولیدات این شرکت از همه شرکت های فولادی استان خوزستان بیشتر بوده است.

شرکت فولاد اکسین در سال ۱۴۰۲ براساس آمارهای ارائه شده توانست با رشد تولید ۱۵ درصدی جایگاه نخست را میان فولاسازان خوزستان در بحث رشد تولید و عملکرد تولید از آن خود کند.

نکته ای بسیار حائز اهمیت در این خصوص این است که فولاد اکسین خوزستان به عنوان صادرکننده نمونه کشوری به ثبات نسبی در بخش تولید رسیده و با رشد مثبتی که داشته زمینه را برای جهش تولید در این شرکت محقق کرده است.

شرکت فولاد اکسین خوزستان با عملکرد خود در دوماهه ابتدایی امسال نیز تاکنون نشان داده که همین مسیر رو به جلو و رشد تولیدات به منظور ثبت رکوردهای تولیدی در این شرکت ادامه دارد و کارگران و تیم مدیریت این مجموعه به دنبال تحقق شعار رهبری در بحث جهش تولید هستند؛ شعاری که تاکنون نیز به‌خوبی در این شرکت محقق شده است.

شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان صادرکننده نمونه کشوری در سال جهش تولید توانسته است با عملکردی خیره کننده رکوردهای تولیدی بی نظیری را به ثبت برساند.

شرکت فولاد اُکسین خوزستان به عنوان بزرگترین و تنها تولید کننده ورق های فولادی عریض و آلیاژی خاص با استحکام بالا در کشور، خاورمیانه و شمال آفریقا شناخته می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: