19 خرداد آخرین فرصت شرکت در بزرگ‌ترین مزایده املاک

گران‌ترین ملک 820 میلیارد تومان

کدخبر : 69096

محمد فرخی، مدیرکل بازاریابی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به مزایده 1051 گفت: تعداد 313 فقره ملک با کاربری مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، باغ و اراضی کشاورزی به ارزش پایه کارشناسی بیش از 3 هزار و 700 میلیارد تومان عرضه شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نقل از پایگاه خبری حیات، مدیرکل بازاریابی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در مورد این املاک گفت: در این مزایده، املاک مهم و ارزشمند در استان های تهران، مازندران و خوزستان عرضه شده است.

فرخی ادامه داد: بیشتر املاک مطرح در مزایده مصادره ای و ضبطی از محکومین مفاسد اقتصادی هستند.

مدیرکل بازاریابی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: بزرگ ترین و باارزش ترین ملک مطرح در مزایده انبار مکانیزه در نوشهر مازندران با مساحت 85000 متر مربع و قیمت پایه کارشناسی 820 میلیارد تومان است.

به گفته فرخی، متقاضیان برای شرکت در مزایده می بایست نسبت به تهیه امضای الکترونیکی یا توکن اقدام کنند.

مدیرکل بازاریابی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه متقاضیان برای شرکت در مزایده لازم است 5 درصد مبلغ پایه کارشناسی با عنوان سپزده شرکت در مزایده پرداخت کنند، گفت: تمام فرایند مزایده از طریق سامان ستاد ایران (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) انجام می شود.

فرخی در مورد زمان برگزاری مزایده گفت: این مزایده از 9 خردادماه آغاز شده و تا 19 خردادماه ادامه دارد و متقاضیان می توانند در این بازه زمانی نسبت به ثبت پیشنهادات خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: رمزگشایی پیشنهادهت در تاریخ 20 خردادماه راس ساعت 14 انجام می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید