زمان ثبت نام نامزدهای روسای کارگروه‌های صنفی قشم تمدید شد

کدخبر : 69310

مدیر اصناف و بازرگانی سازمان منطقه آزاد قشم از تمدید یک هفته‌ای جهت ثبت نام نامزدهای انتخاباتی جهت انتخاب روسای کارگروه‌های صنفی در جزیره جهانی قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مسعود مورموگویی با بیان این مطلب، اظهار داشت: زمان ثبت نام فعالان صنوف مختلف جهت انتخاب روسای کارگروه‌های صنفی منطقه آزاد قشم با یک هفته افزایش، از 24 خرداد به تاریخ 30 خرداد تغییر یافت.

وی با تاکید بر اینکه 30 خرداد آخرین مهلت ثبت نام صنوف مختلف جهت انتخابات روسای کارگروه‌های صنفی جا مانده و به حد نصاب نرسیده نوبت اول است، افزود: زمان دومین مرحله انتخابات ششم تیر ماه خواهد بود.

به گفته مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم، در دور دوم انتخابات کارگروه‌های صنفی در منطقه آزاد قشم بر اساس هماهنگی و تایید کمیسیون نظارت بر اصناف، دارندگان مجوز کسب و پیشه فعال از شهرداری‌ها در سطح شهرستان قشم، هم حق مشارکت در انتخابات نوبت دوم را دارند.

مورموگویی یادآور شد: انتخاب اتاق اصناف در قشم مهمترین گام برای ساماندهی صنوف مختلف محسوب می‌شود که منطقه آزاد قشم در میان مناطق آزاد پیشرو و پیشگام این اقدام است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: