ایریتک پایبند به عملگرایی در پروژه فولاد قائنات

کدخبر : 69369

این روزها در پروژه فولاد قائنات، که یکی از طرح­های استانی شرکت ایمیدرو می باشد، شاهد دستاوردهای مهمی هستیم که همگی مرهون توان ، دانش بومی و کار گروهی مهندسین شرکت ایریتک بوده است.

 

در همین راستا، اصلی ترین جرثقیل پروژه فولاد سازی (موسوم به Teeming Crane) در روز پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ با موفقیت وارد فاز راه اندازی شد.

این جرثقیل به ظرفیت ۲۴۰ تن برای Maion Hook می باشد، که جهت Lift کوره قوس الکتریکی تا ۳۲۰ تن را نیز پوشش می­دهد، این تجهیز مهم که با عنایت الهی و همت و تلاش ارکان مختلف ایریتک در پروژه فولاد قائنات، وارد فاز بهره برداری شد.

Teeming Crane به منظور انتقال مذاب از کوره به واحدهای LF و CCM و سایر سرویس­های مورد نیاز در بخش فولادسازی مورد بهره برداری قرار می­گیرد، که سایر اطلاعات مهم آن به شرح جدول ذیل می­باشد:

ایریتک

محمد مهدی مستقیمی ، مدیرعامل شرکت ایریتک با توجه به حساسیت پروژه های پیشران در مناطق کم برخوردار تاکید کرد، این شرکت با گام برداشتن در همین راستا و همسو با سیاست های اجرایی مجموعه در خصوص انجام طرح های در دست ساخت از جمله فولاد قائنات در کمترین زمان و حفظ کیفیت و استاندارد های لازم می تواند به افزایش تولید ملی کمک کند.

فولاد قائنات با هدف تولید ۸۰۰  هزارتن در سال ظرفیت فولاد کشور را افزایش داده و در منطقه نیم بلوک شهر قائن در

 خراسان رضوی اشتغالزایی مناسبی به وجود می آورد .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: