سود دوره خرداد ماه 1403صندوق گنجینه زرین شهر واریز شد

سود دوره خرداد ماه 1403صندوق گنجینه زرین شهر واریز شد
کدخبر : 69505

سود روز شمار صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر با افزایش 2درصد نسبت به دوره های قبل معادل 25.1درصد سالیانه به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر به عنوان یکی از بزرگترین صندوق های درآمد ثابت کشور با نزدیک به 520هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت نرخ سود اسمی برآوردی را 25.1 درصد پیش بینی کرد که این میزان سود برآوردی بیشترین سود در میان صندوق های صدور و ابطالی درآمد ثابت بزرگ بازارسرمایه  محسوب می شود.همچنین سرمایه گذاران این صندوق با فعال‌سازی گزینه صدور اتوماتیک از محل سود ماهیانه ، می توانند سالانه تا 28.2 درصد سود نیز دریافت کنند . 

نگاهی به صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر

صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر از مهرماه سال 90 تاسیس شده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین صندوق مشترک سرمایه‌گذاری کشور به مدیریت تامین سرمایه تمدن فعالیت می نماید. نوع این صندوق، درآمد ثابت و با پیش بینی سود می‌باشد که سود آن به صورت روزشمار محاسبه و در دوره‌های ماهانه به صاحبان واحدهای سرمایه‌گذاری پرداخت می‌شود. ارزش هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری یکصد هزار تومان است و هر فرد حتی با یک واحد نیز می‌تواند سرمایه‌گذاری را شروع کند.

چطور در صندوق گنجینه زرین شهر سرمایه گذاری کنیم

سرمایه گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر از دو روش مسیر می باشد . 

سرمایه گذاری آنلاین از طریق مرکز سرمایه گذاری آنلاین ibshop   

سرمایه گذاری حضوری از طریق شعب سوپر مارکت های مالی ibshop

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر کلیک نمایید و یا با شماره پشتیبانی 02158169999 تماس حاصل فرمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: