بیمه سامان یک خدمت جدید بیمه ای رو کرد

کدخبر : 69532

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اعلام کرد که این شرکت در راستای معرفی بیشتر ظرفیت‌ها و توانمندی بیمه‌ای، توسعه‌ محصولات بیمه‌ای مطابق با نیازهای بازار و رفع دغدغه مالی افراد در زمان بازنشستگی، بیمه مستمری را روانه بازار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، شیما آراء گفت: امروزه استفاده از انواع بیمه‌نامه های عمر و زندگی، به عنوان یکی از ابزارهای مهم درآینده نگری و توزیع ریسک، جایگاه قابل توجهی را در بین افراد به خود اختصاص داده است.

به گفته وی، واقعیت این است که پایداری و بهبود شرایط اقتصادی افراد درجوامع، ارتباط مستقیمی با کیفیت زندگی آنها دارد و با توجه به تغییرات پیوسته در بازارهای مالی و اقتصادی، بیشتر افراد به دنبال راهکارهایی هستند تا آنها را در برابر نوسانات و ریسک‌های مالی مختلف، محافظت کند.

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان افزود: در این بین، بیمه‌نامه های عمرعلاوه براینکه افراد را در یک حاشیه امن مالی قرار می دهند، خدمات و پوشش هایی را برای بیمه گزاران، بخصوص در دوران کهنسالی فراهم می کنند که دیگر ابزارهای مالی چنین توانایی را ندارند.

به اعتقاد آراء ، در یک نگاه کلی، میزان حمایت های بیمه‌های پایه و صندوق های بازنشستگی در دوران بازنشستگی چندان پاسخگوی نیازهای واقعی افراد نیست و از همین روی، ضرورت یک بیمه‌نامه عمر که بتواند نیازهای افراد را به خوبی برطرف کند و با شرایط اقتصادی کشورهماهنگ باشد، بیش از پیش حس می‌شود.

وی اظهار داشت: شرکت بیمه سامان با هدف رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های موجود و با الگو برداری از محصولات بیمه‌ای روزدنیا در زمینه بیمه‌های زندگی، محصولات متنوعی را طراحی و دراختیار مشتریان خود قرارداده است.

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اذعان داشت که این شرکت در کنار ارائه پوشش‌های بیمه‌ای برای بیمه‌شدگان و افراد وابسته به آنها، بسته به نوع بیمه‌نامه امکان سرمایه‌گذاری و دریافت مستمری را برای بیمه شدگان فراهم کرده که این امر نیز پاسخی مهم به رفع نگرانی‌های افراد برای دوران بازنشستگی است.

آراء، افزود: شرکت بیمه سامان در طرح بیمه مستمری این امکان را فراهم کرده تا بیمه گزاران با پرداخت حق بیمه متناسب، این نوع بیمه نامه را خریداری ‌کنند و دغدغه های دوران کهنسالی خود را کاهش دهند.

وی، توضیح داد: در بیمه نامه مستمری سامان، بیمه‌گزار پس از خرید بیمه نامه عمرو تشکیل سرمایه و پرداخت حق بیمه حداقل به مدت 5 سال، امکان تبدیل اندوخته این بیمه نامه به بیمه نامه مستمری و دریافت دو پوشش اضافی فوت به هر علت و فوت ناشی از حادثه در صورت درخواست بیمه گزار را دارد.

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان افزود: پوشش اصلی بیمه‌ای ارائه شده در این محصول، مستمری است و پوشش‌های تکمیلی قابل ارائه در این محصول پوشش‌های فوت بیمه شده به هرعلت و فوت ناشی از حادثه بیمه شده است.

آراء، گفت: در طرح بیمه مستمری، بیمه سامان مبلغی را به صورت مستمری تا یک مدت معین و یا درزمان حیات بیمه شده معادل مبلغ مندرج در جدول تعهدات مربوطه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌کند.

به گفته وی، درعین حال درصورت فوت بیمه شده به هرعلت، سرمایه فوت آن سن معادل مبلغ مندرج درجدول تعهدات مربوطه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌ شود بنابراین بیمه‌شده با تهیه بیمه عمر مستمری می‌تواند این دو پوشش تکمیلی فوت به هرعلت و فوت ناشی از حادثه را به‌طور همزمان دنبال کند.

این گزارش می افزاید، بیمه ‌شدگان وعلاقه مندان به تهیه این پوشش بیمه ای با مراجعه به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه سامان می توانند اقدام به تهیه این بیمه نامه جذاب کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: