غدیرخم، فصل‌الخطاب هدایت و غایت رحمت

کدخبر : 69568

مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره بانک صادرات ایران در پیامی عید سعید غدیرخم را تبریک گفتند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در متن این پیام آمده است:

«عید سعید غدیرخم، عید امامت و ولایت مولای متقیان، روز فصل‌الخطاب هدایت و غایت رحمت و روز اکمال دین و اتمام نعمت در سایه رسالت و امامت است.

در این روز، چشم بندگان به نور ولایت اهل بیت علیهم‌السلام روشن شده و راهی روشن و پایدار بر پایه حقانیت و عدالت به روی بشریت گشوده شد.

از دیگر سو، غدیر خم، گواهی است بر فضیلت و برتری خانواده عصمت و طهارت که با حفظ این مسیر، پرچم رسالت همواره برافراشته خواهد ماند.

بانک صادرات ایران نیز با پیروی از پیام غدیر، همواره در تلاش بوده تا پیام شرعی عدالت و برابری در پذیرش و رسیدگی به درخواست‌ها و تخصیص منابع مالی را مورد توجه قرار دهد.

همچنین از عید غدیر می‌توان به طور خاص، مفهوم تمرکزگرایی بر نیاز جامعه و پاسخگویی مطلوب را استنباط کرد و در این مسیر، دیگر پیام غدیر، یعنی پایبندی به اصول اخلاقی را باید بیش از پیش مورد توجه قرار داد.

عید غدیر همچنین به ما خاطرنشان می‌کند که تقویت ارتباطات و اهمیت وابستگی به یکدیگر در جامعه را باید مورد توجه قرار دهیم و فراموش نکنیم مسیر پیشرفت، از همدلی و همراهی می‌گذرد.

در پایان، ضمن تبریک به تمام هموطنان به مناسبت عید سعید غدیرخم، از خداوند منان خواستاریم تا تمام شیعیان را در زمره متمسکین راستین به ولایت امیرالمومنین علی علیه‌السلام قرار داده و توفیق بهره‌مندی از اندیشه‌های ناب ولایت و امامت در محضر حضرت ولی عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف را نصیب کند.»

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: