در افتتاح ساختمان جدید سرپرستی گیلان عنوان شد:

طوری صنعت داری کنیم که فلسفه بیمه گری را به بهترین نحو انجام دهیم

طوری صنعت داری کنیم که فلسفه بیمه گری را به بهترین نحو انجام دهیم
کدخبر : 69809

دکتر ابراهیم کاردگر، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه "ما" در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید سرپرستی رشت بیمه "ما" ضمن ابراز قدردانی بابت حضور مقامات ارشد استان گیلان در این مراسم و ضمن تشکر از مساعدت اعضای هیات مدیره برای خرید ملک گفت: فلسفه کار ما در صنعت بیمه، ارائه خدمت به آحاد مردم است. با وجود حمایت و نظارت مقام مافوق در این برهه زمانی، این مهم دور از دسترس نیست.

 

وی گفت: با وجود نوسانات اقتصادی در سه ماه گذشته بیمه "ما" موفق به رشد 55 درصدی در تولید حق بیمه بوده است که این موضوع نشانگر برجستگی بیمه "ما"ست که با ارائه محصولات جدید که غالبا ترکیب بانک و بیمه می باشد موفق به این امر شده است، بیش از 12 سال از حضور بیمه "ما" در صنعت بیمه کشور می گذرد و امروز جزء شرکت های خوب صنعت بیمه است.

مدیرعامل بیمه "ما" خاطرنشان کرد: مسیر توسعه صنعت بیمه، بیمه های زندگی است و بیمه های عمر تنها کانال توسعه صنعت بیمه است . می توانیم از بیمه های زندگی به عنوان ابزار تامین مالی استفاده کنیم و با این روش اقتصاد را مردمی کرده و منافع آنرا به جیب آحاد مردم واریز کنیم.

کاردگر ضمن تقدیر از مرحوم دولت آبادی و همچنین دکتر فرخ نژاد مدیران ارشد بانک ملت در گذشته و امروز از ارائه مجدد محصول مشترک بانک و بیمه با عنوان فرابیمه  ابراز خرسندی کرد.

وی افزود: ایده من همیشه این بود که در بازار بیمه درست و اصولی بفروشیم؛ درست بیمه کنیم و درست خسارت پرداخت کنیم تا در حل مشکلات اقتصادی کشور حضور موثرتری داشته باشیم.

نایب رییس هیات مدیره بیمه "ما" در خاتمه افزود: با توجه به پتانسیل های استان گیلان امیدوارم  شورای هماهنگی استان ریسک ها را شناسایی کند تا  سبد بیمه ای استان را توسعه داده و همه ذینفعان را خرسند سازیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: