قدردانی «مهندس زارعی» در پی ثبت حماسه جمهور در منطقه آزاد اروند

کدخبر : 69830

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، در پی انتخاب رئیس جمهور منتخب پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، در پی انتخاب دکتر «مسعود پزشکیان» به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند پیامی صادر کرد.

پیام مهندس “علی زارعی” به شرح ذیل است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

با درود بی‌پایان به محضر ملت شریف و غیور ایران اسلامی، خاصه اروندنشینان خونگرم، ولایتمدار، همراه، همدل و همگام با نظام اسلامی و حمد و ثنا به پاس حضور حماسی و چشم‌نواز ایشان که لبیک گویان به فرمان رهبر فرزانه انقلاب، در راستای تحقق انتخاباتی باشکوه و امیدآفرین، با حضور خود مشارکتی ۵۰ درصدی را رقم زدند، به فضل خدا، همت مردم و تلاش کارگزاران و خدمت‌گزاران نظام، نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران برای تشکیل چهاردهمین دولت انقلاب اسلامی، انتخاب گردید.

علیرغم تلاش بدخواهان نظام و بسیج بلندگوهای نفرت پراکنی و تفرقه افکنی معاندین کوردل که با توطئه‌ها و تبلیغات سوء، همبستگی و اتحاد ملت ایران را نشانه رفته بودند، مردم ایران اسلامی، ۱۵ تیرماه را به‌عنوان برگ زرینی از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی به ثبت رسانده و پیامی واضح و آشکار را به دنیا مخابره کردند.

اینجانب، انتخاب دکتر «مسعود پزشکیان» را که با پشتوانه اعتماد بیش از ۱۶ میلیون شهروند ایرانی، به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران انتخاب شد را به هواداران وی، ملت شریف ایران و اروندنشیان غیور تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امید است که دولت چهاردهم با مؤلفه‌های کارآمدی، سیاست‌های مردم‌‎‌داری و اقدامات انقلابی برای ایجاد عدالت، وحدت کلمه و مرتفع ساختن مشکلات کشور در عرصه‌های داخلی و بین‌الملل، تمامی تلاش خود را به‌کار گمارده و از متخصصین، کارشناسان، صاحبان ایده و مبتکران، افراد دغدغه‌مند، دلسوز، همچنین نخبگان کمال بهره را در مسیر ساختن ایرانی مقتدر و سربلند، به‌کار گیرد.

دوام عزت و توفیق روزافزون رئیس جمهور منتخب را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و شایسته ایران اسلامی ذیل زعامت مقام شامخ عظمای ولایت، حضرت آیت‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با توسل به ذوات مقدس ائمه معصومین (علیهم السلام) و تقرب به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ایام منتسب به ایشان و یاران با وفایش، مسئلت می‌نمایم.

علی زارعی

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: