اجرای بیش از ۱۰ کیلومتر آسفالت در سطح معابر سلیچ شرقی و غربی

کدخبر : 69882

معاون فنی و اموریربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از اجرای ده هزار و 311متر عملیات لکه‌گیری، آسفالت و ترمیم معابر سطح منطقه سلیچ شرقی و غربی در شهرستان آبادان، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قاسم شریف باوی این اقدام را در راستای توسعه زیرساخت های شهری، ساماندهی و ارتقاء کیفی آسفالت معابر منطقه عنوان کرد و گفت: در فاز نخست و طی مدت زمان یکماه اجرای سه هزار و ۸۱۱ متر آسفالت با اعتباری بالغ بر ۱۹میلیارد تومان در منطقه سلیچ شرقی و با هدف حرکت بر محور توسعه زیرساخت ها و تداوم مستمر نگهداشت شهر، انجام و به اتمام رسید.

وی افزود: در حال حاضر نیز آسفالت ۶ هزار و ۵۰۰ متر از معابر سلیچ غربی با اعتباری معادل ۳۱ میلیارد تومان در دست اقدام است.

معاون فنی و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، نقش آسفالت معابر سطح منطقه را در توسعه شهری اثر گذار دانست و اذعان داشت: آسفالت مناسب معابر و خیابان ها یکی از خواسته های به حق شهروندان در حوزه خدمات شهری است که باعث هر چه زیباتر شدن منظر شهری، تسهیل تردد شهروندان، کاهش ترافیک و… می شود؛ به همین منظورمعاونت فنی و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند بر اساس نیازسنجی آسفالت و بهسازی معابر بخشی از مناطق شهرستان های آبادان و خرمشهر که از اولویت لازم برخوردار هستند را در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: