بزرگترین شرکت داروسازی گیاه اسانس زیر چتر حمایتی صندوق کارآفرینی امید

کدخبر : 69961

شرکت کشت و صنعت و داروسازی گیاه اسانس که یکی از بزرگترین شرکتهای دانش بنیان پیشرو در صنعت داروسازی گیاهی ایران در استان گلستان است، با دریافت 55 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت صندوق کارآفرینی امید به رونق رسیده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، سمانه خیل تاش مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان در بازدید از شرکت گیاه اسانس و مزرعه کشت و صنعت آن در توسکستان شهرستان گرگان با بیان این مطلب گفت: این شرکت امسال با حمایت صندوق با اعتباری بیش از 55 میلیارد ریال از محل منابع تفاهم نامه سه جانبه صندوق، جهاد، اقتصاد دارایی و مبلغ 20 میلیارد در سال 1400 از محل تفاهم نامه توسعه اشتغال پایدار روستایی به کار خود رونق بخشیده است.

خیل تاش با اشاره به تلاش صندوق برای کمک به مشاغل دانش بنیان اظهار داشت: هم اکنون بیش از 40 نفر در این مجموعه به اشتغال پایدار رسیده اند.

او همچنین گفت: صندوق کارآفرینی امید این استان توانسته تاکنون در راستای تفاهم نامه سه جانبه صندوق با جهاد و اقتصاد داریی به مبلغ 93 میلیارد ریال تاکنون 12 طرح را مصوب و پرداخت کند.

سلیمانی مدیرعامل شرکت داروسازی گیاه اسانس نیز گفت: شرکت گیاه اسانس در راستای اهداف خود هر ساله سعی در ارائه بهترین فرآورده های گیاهی و داروهای گیاهی را با بهره گیری از امکانات داخلی و مزارع خود دارد و امیدواریم همراهی در این مسیر، منجر به رشد و بهره گیری مناسب از قابلیت های موجود داخلی در فرآهم کردن نیازهای دامی و انسانی فرآورده های گیاهی شود.

او افزود: این شرکت در زمینه فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی – اسانس ها – عصاره ها و روغن های گیاهی فعالیت دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: