رپرتاژ اگهی

گرمای ثروت را جایگزین سرمای فقر کردم

گرمای ثروت را جایگزین سرمای فقر کردم
کدخبر : 45230

پول درآوردن یک قضیه است و ثروتمند شدن یک قضیه کاملا متفاوت. من وقتی وارد بازار کار شدم، فقط پول نمیخواستم. من میخواستم ثروتمند شوم. این امر زمانی محقق شد که من در کسب و کارم در حوزه انواع باطری با فردی باتجربه آشنا شدم. تا پایان با من همراه باشید.

باطری ماشین پیکان سواری

برای خرید باطری ماشین پیکان سواری به قیمت ارزان و مقرون به صرفه باید به سراغ تولیدکنندگان مطرح در این حوزه رفت تا محصولی درجه یک را دریافت کرد.

توجه به این نکته ضروری است که تفاوت در آمپر باطری خودرو پیکان موجب افزایش و یا کاهش قیمت نهایی آن خواهد شد.

هر چه ظرفیت آمپراژ باطری خودروی پیکان بالاتر باشد به معنی توان بالاتر باتری بوده و قیمت گران تری پیدا می کند.

براساس برچسبی که بر روی بدنه باطری ماشین پیکان درج شده مشخص خواهد شد تا چه زمانی طول عمر مفید دارد و اساسا از چه نوعی است.

باطری ماشین پژو پارس

اگر تمایل دارید باطری ماشین پژو پارس خود را تعویض نمایید، بهتر است قبل از هر اقدامی نکاتی را در مورد راه اندازی و قیمت این محصول را به شما آموزش دهیم.

باتری ماشین گونه ای از باتری ها می باشد که قابل شارژ بوده و به منظور استارت زدن و روشن کردن موتور خودرو و تامین نور و روشنایی آن مورد مصرف قرار می گیرد.

باتری خودرو در انواع اتمی یا اسیدی، با ابعاد و اندازه، ولتاژ و قدرت های متفاوتی به تولید می رسد و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

به طور مثال باتری فابریک ماشین پژو پارس دارای ۱۲ ولت و شدت جریان ۶۶ آمپر می باشد، این باتری در حالت عادی به خوبی می تواند جوابگوی نیاز خودرو باشد.

اما در صورتی که مصرف کننده های بیشتری روی خودرو نصب کرده اید، بهتر است باتری های قوی تری را انتخاب و خریداری نمایید.

باطری ماشین 24 ولت

خرید باطری ماشین 24 ولت به آن دسته از مالکان خودروهای سنگین مانند کامیون توصیه می شود که سیستم برق کشی داخلی آن ها با برق 24 ولت کار می کند.

شدت جریان استارت خودرو است که تعیین می کند از باطری با چه ولتاژی استفاده شود تا حتی در آب و هوای سرد هم قادر به روشن کردن ماشین باشد.

تمامی قطعات جانبی و تجهیزات انواع خودروهای سواری یا سنگین در عملکرد نهایی آن ها تاثیر مستقیم داشته و باید براساس یک سری از فاکتورهای مشخص انتخاب شوند.

باطری ماشین به عنوان منبع انرژی جهت به حرکت درآوردن انواع خودرو شناخته می شود و یکی از معتبرترین نام ها در این حوزه باطری ماشین توربو است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی