رپرتاژ اگهی /

در تکاپو برای ثروتمند شدن به رازی عجیب رسیدم

در تکاپو برای ثروتمند شدن به رازی عجیب رسیدم
کدخبر : 47769

فرق بین افراد ثروتمند و فقیر در این است که افراد ثروتمند شرایط موجود آن ها را راضی نمی کند و مدام در حال مسیری برای رسیدن به ثروتی بیشتر هستند درحالی که افراد فقیر به شر ایط موجود راضی هستند و برای تغییر شرایط خود تلاشی نمی کنند اما من نمیخواستم فردی منفعل باشم بنابراین همواره در تلاش بودم تا به ثروت برسم در این راه با یک شغلی به نام تجارت برخورد کردم و توانتسم با قعالیت در این حیطه به ثروت برسم.

یخچال ویترینی بدون درب

امروزه روش های متعددی برای خرید یخچال ویترینی بدون درب وجود دارد اما بهترین روش، خرید مستقیم آن از تولیدکننده ای محصول است.

در عصر پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به مراجعه حضوری در کارخانه جات تولید یخچال ویترینی برای تهیه این محصولات نیست، اینترنت فرآیند خرید مستقیم را از هر شیوه دیگری آسان تر نموده است.

برای اینکار کافیست تا به سایت تولیدکنندگان یخچال ویترینی مراجعه کرده و با مشاهده مدل ها و طرح های محصولات، یخچال مورد نیاز و پسند خود را خریداری نمایید.

 

یخچال ویترینی مغازه

امروزه یخچال ویترینی مغازه که مخصوص مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی تولید می شوند دارای درب شیشه ای بوده که محصول به راحتی از پشت آن قابل مشاهده است.

به منظور استفاده هرچه بهتر و کارایی بیشتر یخچال های صنعتی این محصولات در دنیای امروز به صورت های گوناگونی ساخته می شود که از عریض تا کم عرض و افقی تا عمودی دسته بندی می شوند.

استفاده از یخچال های صنعتی عریض و عمودی عموما در فروشگاه های بزرگ رایج است که جلوه ی قفسه مانند این محصولات موجب کاربری آسان تر آن ها برای مشتری می شود.

یخچال های کم عرض یا افقی نیز عمدتا برای مغازه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند تا علاوه بر اشغال فضای کمتر، همان کاربری یخچال های بزرگ را در فضای مغازه ایجاد کنند.

 

یخچال ویترینی هیمالیا

امروزه انواع مدل های یخچال ویترینی هیمالیا که در صنعت مواد غذایی برای نگهداری مواد خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کرده اند که برای مشاهده مدل های متنوع و ارزان قیمت آن ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

در بسیاری از صنایع مانند صنایع شیمیایی، دارویی و مواد غذایی برای نگهداری حجم وسیعی از مواد در دمای بالاتر از انجماد و پایین تر از محیط از یخچال ویترینی هیمالیا در مدل ها و اندازه های مختلف استفاده می شود.

یخچال ویترینی هیمالیا دارای طراحی ساده و بدنه ای ضد خش از جنس آلومینیوم است.

همچنین دارای قدرتی زیاد برای انجماد سریع مواد می باشد که بیشتر به نام یخچال صندوقی از آن نام برده می شود.

در این نوع یخچال های ویترینی، موتور یخچال پس از بررسی دمای محیط شروع به کاهش دمای داخل یخچال و مواد داخل آن کرده و در کنار آن المنت هایی که در بدنه یخچال به کار رفته اند از ایجاد برفک جلوگیری می کنند.

سبدهای یخچال ویترینی هیمالیا از جنس مفتولی با روکش پلاستیک هستند و درب یخچال مجهز به قفل درب است و همچنین در داخل یخچال از لامپ های LED استفاده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی