کدخبر : 15167

حقوق و دستمزد کارمندان معمولا بخش قابل توجهی از درآمد هر شرکتی را به خود اختصاص می دهد و از همین جهت محاسبه حقوق و دستمزد دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که در صورت بروز اشکال باعث می شود خسارات جبران ناپذیری به واحد تجاری وارد شود.

 

 

با توجه به این مسائل، شرکتها برای به حداقل رساندن اشتباهات متداول معمولا از سیستم ها یا نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده میکنند.

 

سیستم حقوق و دستمزد فینتو

 

سیستم حقوق و دستمزد چیست

به مجموعه ای از اجزای به هم پیوسته که در داخل یک سازمان، داده های مربوط به سهم نیروی کار را در تولید محصولات یا ارائه خدمات به صورت اطلاعات حقوق و دستمزد تبدیل نماید، سیستم حقوق و دستمزد می گویند.

این سیستم به مسئول حقوق و دستمزد شرکت در انجام وظایفش مانند ارائه گزارش محاسبات حقوق به اداره اقتصاد و دارایی، پرداخت حقوق و انجام امور مربوط به کسورات متعلقه، محاسبه و صدور سند اضافه کار و ماموریت و ... کمک می کند و باعث کاهش بار و استرس مدیران شرکت و تیم مالی می شود.

 

حقوق و دستمزد یک مسئولیت مالی مهم برای تجارت شما است که نیاز به پرداخت دقیق به کارمندان و رعایت مقررات و قوانین مربوطه دارد. کارفرمایان بایستی درست ترین شیوه و مناسب ترین سیستم حقوق و دستمزد را برای محاسبه و پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان، مالیات، بیمه و غیره را متناسب با کسب و کار خود پیدا کنید.

 

حقوق و دستمزد

 

چه نرم افزار حقوق و دستمزدی برای شرکت خوب است؟

نرم افزار حقوق و دستمزد قوی از نیازهای اساسی هر واحد مالی است و یافتن آن یکی از دغدغه مدیران مالی است. در انتخاب نرم افزار حقوق و دستمزد باید دقت کرد، زیرا ممکن است در صورت انتخاب اشتباه خسارات مالی سنگینی به شرکت وارد کند . اگر قصد تهیه و خرید یک نرم افزار حقوق و دستمزد خوب را دارید پیشنهاد می کنیم که به ادامه مطلب توجه کنید.

 

حقوق و دستمزد امری است که باید بطور دقیق و منظم انجام شود، این امر باعث می شود تا سرمایه گذاری شرکتها در سیستمی که این فرایندها را خودکار انجام می دهد، معقول باشد.

از سوی دیگر نرم افزار حقوق و دستمزد، خطاها را کاهش داده و موجب صرفه جویی در زمان نیز می شود.سیستم های حقوق و دستمزد آنلاین با کاربری بسیار کاربردی و آسان، به شرکت ها کمک می کند تا در همه جا فرآیندهای حقوق و دستمزد را کنترل کنند و دیگر استرسی در این باره نداشته باشند.

 

اما در کنار این دو مورد، برای انتخاب یک نرم افزار حقوق و دستمزد نیاز دارید تا مواردی دیگر مانند هزینه،سازگاری سیستم با شرکت شما، امنیت، جلوگیری از اشتباه، پشتیبانی و غیره را در نظر بگیرید .

 

اگر بخواهید تمام نرم افزارهای داخل بازار را تهیه کنیم و سپس امتحان کنیم بسیار مشکل است و باید وقت و هزینه بسیاری صرف کنید و از طرفی بعضی از نرم افزار ها ممکن است به دلیل پیچیدگی های زیاد شما را گمراه کنند .

 

نرم افزار حقوق و دستمزد با تمام ویژگی های لازم

با صرف نظر نمودن از نام های مختلف در این حوزه به کاملترین و بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد می پردازیم که از دید متخصصان این زمینه با توجه به مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه از بهترین نرم افزارهای شناخته شده به شمار می رود. روی صحبت ما با نرم افزار آنلاین حقوق و دستمزد فینتو می باشد که این نرم افزار از قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که در اینجا به شکل مفصل به این ویژگی ها و کارکردهای اصلی این نرم افزار آنلاین حقوق و دستمزد خواهیم پرداخت.

 

برای مبحث امنیت که در سیستم های ابری بسیار مهم است، فینتو برای حفظ اطلاعات مالی کاربران اقدام به رمزنگاری آن ها کرده و با بهره گیری از بستر های مناسب و بکارگیری روش های تامین امنیت داده حریم خصوصی مالی کاربرانش را حفظ میکند.

 

در فاصله گذاری اجتماعی به دلیل ویروس کرونا که شرایط سختی برای کسب و کارها به همراه داشت یکی از معضلات اصلی در اکثر کارها این بود که نمیتوانستند کارهای خود را از خانه انجام دهند و حتما باید در محیط کار حضور پیدا می کردند. سیستم هایی که تحت وب نبودند کاربران خود را بسیار به زحمت انداختند و کاربران برای انجام یک کار ساده مجبور به ترک قرنطینه می شدند. نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین فینتو با بهره گیری از تکنولوژی رایانش ابری علاوه بر امکان دسترسی آسان از هر مکان، هزینه های کمتر هم در مقایسه با سیستم های قدیمی دارد. ما در فینتو این امکان را برای کاربرانمان فراهم کردیم که از هر مکان و در هر زمانی و با هر دستگاهی به فینتو دسترسی داشته باشند.

 

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد

 

30 روز مهلت تست نرم افزار حقوق و دستمزد فینتو

فینتو به تمامی کاربران خود برای آنکه قبل از خرید نرم افزار بتوانند ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهند، 30 روز مهلت تست قرار داده است. شما می توانید همین حالا با مراجعه به وب سایت فینتو علاوه بر مشاهده سیستم های دیگر و امکانات آنها، در وب سایت ثبت نام کرده و یک ماه به صورت رایگان از نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده کنید.

 

فینتو

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه