مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران:

74 درصد منابع بانک توسعه صادرات ارزان قیمت است

کدخبر : 24062

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران، گفت: 74 درصد از منابع شعب در بانک توسعه صادرات، منابع ارزان قیمت است و تنها 26 درصد از منابع شعب، سپرده های سرمایه گذاری هستند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران: «حبیب احمدی» درباره عملکرد شعب این بانک در بخش خدمات اظهار داشت: با وجود تحریم‌ها، مجموع خدمات ارائه شده در بخش اعتبارات اسنادی و بروات وارداتی توسط شعب بانک تا پایان مهرماه به 153 میلیون دلار و در بخش اعتبارات اسنادی و بروات صادراتی با رشد 378 درصدی به رقم 240 میلیون دلار رسید.
به گفته مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران، در هفت ماهه نخست امسال، شعب این بانک، 595 میلیون دلار حواله ارزی صادر کرده‌اند که نسبت به سال گذشته رشدی 61 درصدی نشان می‌دهد و بیانگر 154 درصد دسترسی به اهداف است.
وی عملکرد شعب بانک توسعه صادرات در بخش اعتبار اسنادی داخلی را مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، بیش از 16 هزار میلیارد ریال اعتبار اسنادی داخلی در شعب گشایش شده که 270 درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته و 108 درصد دسترسی به اهدف بانک را محقق کرده است.
احمدی خاطرنشان کرد: در این مدت 18 میلیون دلار خرید و بالغ بر 290 میلیون دلار فروش ارز به مشتریان بانک توسعه صادرات ایران داشته ایم که رشد 740 درصدی نشان می دهد.
وی همچنین میزان صدور ضمانت‌نامه در شعب این بانک را یک هزار و 618 میلیارد ریال اعلام کرد که بامیزان ضمانت نامه های صادر شده در سال گذشته برابر است.
مدیرامور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات افزود: در هفت ماهه امسال 35 مشتری جدید حقوقی و 13 مشتری حقیقی را جذب و 46 مشتری بازجذب شده اند و در مجموع 94 مشتری که از نظر دسترسی به اهداف 154 درصد موفق عمل کرده ایم.
وی با اعلام اینکه بسته بانکداری شرکتی برای ارائه به مشتریان این بخش تدوین و ابلاغ شده، گفت: در حال حاضر 110 مشتری بانکداری شرکتی داریم که تا پایان سال جاری به 120 مشتری خواهد رسید. و برای این مجموعه بسته بانکداری شرکتی تهیه و ابلاغ شده است.
گفتنی است، بانک توسعه صادرات دارای 38 شعبه در سراسر کشور است که این شعب دارای 485 نفر پرسنل هستند. این تعداد 45 درصد از کل کارکنان بانک توسعه صادرات را شامل می‌شود.
از 38 شعبه بانک توسعه صادرات، 31 درصد شعب در تهران و 69 درصد در سایر شهرهای کشور قرار دارد. همچنین از این تعداد شعب، هشت شعبه ممتاز، هشت شعبه درجه یک و 22 شعبه درجه دو هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه