حیات دوباره ۲۵۰ نفر با نفس ذوب آهن اصفهان

کدخبر : 24116

ذوب آهن اصفهان در ادامه اقدامات خود برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و درمان مبتلایان به این بیماری، با اجرای طرح نذر نفس و ارائه کپسول های اکسیژن پزشکی رایگان به افرادی نیازمندی که به این بیماری مبتلا شدند به ۲۵۰ نفر جان تازه بخشید.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از دنیای معدن: «عبدا... نقدی پور» معاون مکانیک مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت شرکت که مدیریت اجرای این طرح را به عهده دارد، گفت: طرح نذر نفس به همت تلاشگران ذوب آهن و بسیج شرکت از شهریورماه آغاز شد و برای اجرای آن از ۱۰۰ کپسول اکسیژن به همراه تجهیزات کامل آن استفاده گردید.
وی اظهار داشت: با توجه به میزان نیاز به اکسیژن هر هفته ۴۰ کپسول شارژ گردید و بر اساس بررسی های صورت گرفته و دستور پزشک ، به متقاضیان نیازمند تحویل شد.
مسئول کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان لنجان افزود: با توجه به حساسیت حمل و چگونگی استفاده از این کپسول ها، علاوه بر تهیه "بروشور" ایمنی، یکی از کارشناسان مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت شرکت نیز برای راهنمایی های لازم در محل حضور دارد.
شایان ذکر است، این طرح با مساعدت مدیریت های انرژی و بهینه سازی سوخت و حراست ذوب آهن اصفهان و همکاری حوزه های مقاومت بسیج شهید تندگویان و امام علی (ع) شهرستان لنجان، در حال اجراست و تا کنون به ۲۵۰ نفر حیات دوباره بخشیده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه