با محوریت ظرفیت‌های صنعت بیمه ایران در سازمان شانگهای:

شماره جدید نشریه عصر دانایی منتشر شد

کدخبر : 24218

تازه‌ترین شماره نشریه درون سازمانی بیمه دانا با عنوان "عصر دانایی" منتشر شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا: در شماره 153 عصر دانایی که با محوریت "ظرفیت‌های صنعت بیمه در سازمان شانگ های" منتشر شده است، مطالب متنوعی درخصوص راه‌های تخصصی بهره برداری از ظرفیت‌های این سازمان در جهت رونق صنعت بیمه به چشم می‌خورد.
حضور در سازمان شانگ های، علاوه بر ایجاد ظرفیت‌های گسترده در حوزه بیمه‌های اتکایی، امکان فعالیت‌های بیمه‌گری در کشورهای عضو پیمان را فراهم کرده و مراودات دانش فنی و سرمایه‌ای در صنعت بیمه، نیز رشد قابل توجهی خواهد یافت.
دکتر کاردگر، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در گفت و گویی تفصیلی، درباره جزییات حضور ایران در سازمان شانگ های و مزیت‌های آن سخن می‌گوید.
مشارکت فعالانه بیمه دانا در مراسم نمادین زنگ بیمه، انعقاد قرارداد با صندوق اعتباری هنر، تحقق بودجه 80 درصدی معاونت فنی در 6 ماه، کاهش نسبت خسارت و افزایش پرتفوی بیمه‌های مسئولیت، رشد 21 درصدی تولید حق بیمه در مهرماه امسال از سایر مطالبی است که در شماره جدید عصر دانایی منتشر شده است.
بازدید رئیس هیات مدیره از شعبه مسجد کبود تبریز و اظهارات قائم مقام بیمه دانا درباره فتح بازارهای جدید با تحول دیجیتال، از مطالب دیگری است که در شماره 153 عصر دانایی انتشار یافته است.
عصر دانایی، نشریه اطلاع‌رسانی- تحلیلی بیمه‌دانا است که به مدیر مسوولی مجید ملازاده و سردبیری شهراد اثنی‌عشری توسط روابط عمومی بیمه دانا منتشر می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی