دکتر کاردگر درخواست کرد:

تلاش مضاعف شبکه فروش برای جذب پرتفوی جان دانا

کدخبر : 24357

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا از نمایندگان و شبکه فروش خواست با جدیت و تلاش مضاعف در جهت جذب پرتفوی محصول جدید این شرکت حرکت کنند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا: دکتر «ابراهیم کاردگر» در آئین رونمایی و معرفی"جان دانا" در جمع شبکه فروش استان مازندران، ضمن قدردانی از عملکرد مناسب منطقه 10 در خصوص صنعت بیمه، طرح‌های جدید بیمه دانا، رفاه دانا و جان دانا را تشریح کرد.
وی که در محل مجتمع شهید عظیمی بهزیستی بابلسر سخن می‌گفت، اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی حاکم بر جامعه و طرح‌های ویژه و منحصر به فرد بیمه دانا از جمله مهردانا، رفاه‌دانا  و جان دانا، شرکت همواره حامی شبکه فروش بوده و نمایندگان نیز می بایست حداکثر تلاش خویش را بکار گیرند تا همانند فروش مناسب طرح مهردانا، در طرح رفاه دانا نیز عملکرد مناسبی را ثبت نمایند.
دکتر کاردگر افزود: در حقیقت این جاده، دو طرفه بوده و ما از شبکه فروش نیز انتظار داریم همانطور که شرکت در جهت تحقق انتظارات شبکه فروش گام برمی‌دارد، نمایندگان نیز حداکثر تلاش خویش را برای رسیدن به اهداف شرکت بعمل آورند.
مدیرعامل بیمه دانا، حذف قراردادهای درمان زیانده را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تاکنون حدود 700 میلیارد تومان قرارداد درمانی زیانده را حذف کردیم تا عملا جلوی خسارت 1400 میلیارد تومانی را (که اثرش را در سال 1401 نشان می‌دهد) بگیریم.
دکتر کاردگر در خصوص شرایط ویژه و جدید "جان دانا" گفت: این طرح به تصویب بیمه مرکزی رسیده و تا دو سال نیز در انحصار کامل بیمه دانا است. از این رو از شبکه فروش می‌خواهیم تلاششان را به کار گیرند تا در ماه‌های پایانی سال، این بیمه نامه را جذب و پرتفوی خوبی را ثبت نمایند.
وی در ادامه، مزایای ویژه جان دانا را برشمرد و اظهار کرد:  مزایای ویژه این طرح از قبیل پوشش ده برابری سرمایه فوت در اثر حادثه در وسائل نقلیه عمومی، پوشش 20 درصدی همسر بیمه شده و شرایط ویژه بستری بیمه شدگان و ... است. در حقیقت در این محصول، ما جان مردم را بیمه می نمائیم. ضمنا یکی از شرایط ویژه طرح، صدور بیمه نامه از طریق موبایل، تبلت در قالب  سیستماتیک می‌باشد.
پیش از سخنرانی دکتر کاردگر، ضیائی فرد سرپرست منطقه 10، ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به حضار، به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در استان مازندران پرداخت و اظهار داشت: استان مازندران با جمعیتی بالغ بر سه میلیون و دویست و هشتاد و سه هزار نفر(3.283 هزار نفر)، حدود چهار درصد از جمعیت کل کشور را به خود اختصاص داده است که ضریب نفوذ بیمه نیز در استان حدود 2/7درصد بوده و نسبت خسارت نیز بر اساس سالنامه آماری سال 1399 حدود 52 درصد است که از میانگین صنعت بیمه کشور که حدود 52.2 درصد بوده، بالاتر می‌باشد.
وی افزود: بیمه دانا در استان مازندران در هشت ماه اول سال 1400 با تولید حق بیمه بالغ بر 285 میلیارد تومان از مرز عملکرد یکساله 99 گذشته و با تحقق بودجه 104 درصدی، رشد و نسبت خسارت حدود 49 درصد را ثبت کرده است.
همچنین در طرح مهردانا و بیمه‌های مسئولیت، استان مازندران بصورت استانی، عملکرد بسیار مناسبی داشته و بعد از تهران، رتبه دوم کشوری را در هشت ماهه سال 1400کسب کرده است.
در ادامه مراسم دکتر احراری، مدیر آموزش، توسعه و پژوهش و حقیقتی مدیر بیمه‌های عمر و پس انداز مطالبی را در این خصوص عنوان کردند.
در پایان مراسم نیز مهدی ربیعی، مجری جان‌دانا به توضیح کامل در باره جزییات محصول جدید بیمه دانا و چگونگی فروش آن توسط شبکه فروش پرداخت.
گفتنی است، در این مراسم، حسین حسینی، قائم مقام مدیر عامل، فرامرز خجیر عضو هیئت مدیره، مجتبی عطری معاون فنی بیمه‌های اشخاص، دکتر اکبر بهاروند مشاور و مدیرکل دفتر حراست، دکتر مهدی احراری مدیر آموزش، توسعه و پژوهش، حقیقتی مدیر بیمه های عمر و پس انداز، محمدعلی اسمعیل‌نیا مشاور و مدیر حوزه هیئت مدیره و مدیر عامل، شعب فروش منطقه  10، کارشناسان صدور بیمه‌های عمر و پس انداز، مسئولین دوایر شعب و رؤسای شعب منطقه 10 حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: