حمایت بانک کارآفرین از مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل

کدخبر : 24908

بانک کارآفرین در راستای ایفای تعهدات ​مسولیت اجتماعی بانک، اقدام به بازسازی و تجهیز سیستم گرمایشی مجتمع آموزشی آل احمد (مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل) کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین: مجتمع آموزشی آل احمد از جمله مدارس آموزشی کودکان کار است که با آموزش بیش از۴۰۰ کودک کار و بازمانده از تحصیل به کمک سیستم آموزشی کشور آمده است.
بنا به گفته سمانه سنگسری مدیر و موسس این مجتمع آموزشی، این مدرسه با قدمت  بیش از پانزده سال از حدود دو از ده سال پیش رسما به عنوان مجتمع آموزرشی کودکان کار و بازمانده از تحصیل مجوزهای لازم را اخذ کرده و نسبت به آموزش کودکان و خصوصا کودکان اتباع اقدام می کند.
به گفته وی، در حال حاضر ۴۰۰ دانش آموز دختر و پسر در دو شیفت صبح و ظهر در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.
دانش آموزان این مجتمع که اغلب از کودکان کار افاغنه و ایرانی هستند بعد از تحصیل در این مجتمع کارنامه قانونی مورد تائید امور بین الملل آموزش و پرورش را دریافت می کنند و بعد از اخذ این گواهی امکان ادامه تحصیل در تمام مدارس ایران را دارند.
بر اساس این گزارش، همزمان با تکمیل بازسازی و تجهیز این مجتمع در بازدید مدیران بانک کارآفرین از این مجتمع که صبح امروز انجام شد علاوه بر کمک های  انجام شده برای نوسازی مدرسه لوازم التحریر و وسایل  کمک آموزشی ، کتاب به دانش آموزان اهدا شد.
مجتمع آموزشی آل احمد (مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل) در منطقه شوش تهران قرار داردکه مجوزهای لازم برای آموزش از اداره بین الملل آموزش و پرورش فعالیت می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی