بانک تجارت، بانک اول صنایع و پتروشیمی کشور است

کدخبر : 24938

مدیرعامل بانک در سفر به اصفهان با مدیران عامل شرکت های پالایش نفت، فولاد مبارکه، ذوب آهن، لورچ و پتروشیمی اصفهان دیدار و بر حمایت از فعالان بخش تولید و مجموعه های صنعتی و پتروشیمی کشور، تاکید کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت: دکتر «هادی اخلاقی فیض آثار» مدیرعامل این بانک در جلسات جداگانه با مدیران پالایش نفت، فولاد مبارکه، ذوب آهن، لورچ و پتروشیمی اصفهان که شریفیان، امین زارع معاونین مدیرعامل او را همراهی کردند، ضمن تبریک روز پتروشیمی بر گسترش و ارتقای همکاری های مشترک با این مجموعه های بزرگ صنعتی و پتروشیمی کشورتاکید کرد.
دکتر اخلاقی دراین دیدارها با اشاره به تجربه ارزشمند بانک تجارت درهمکاری با صنایع و پتروشیمی کشور،گفت: این بانک از گذشته، تاکنون همواره همکاری های عمیقی با معادن و صنایع مختلف در کشور ازجمله شرکت های پالایش نفت، فولاد مبارکه، ذوب آهن و پتروشیمی اصفهان دارد و بانک اول این مجموعه ها محسوب می شود.
مدیرعامل بانک تجارت با تاکید بر روابط نزدیک بانک تجارت با مجموعه های تولیدی و پتروشیمی، افزود: این بانک با توجه به تجارب ارزنده در این حوزه، مصمم به تحکیم روابط و استمرار همکاری در ابعاد مختلف است و در این راه با تدوین بسته های خدماتی متناسب با درخواست های این مجموعه ها آماده ارائه بهترین و شاخص ترین خدمات بانکداری الکترونیک است.
شریفیان معاون مدیر عامل درامور راهبری و توسعه کسب و کار نیز با اشاره به اینکه بانک تجارت در کنار ارائه خدمات ویژه به مجموعه های صنعتی، تولیدی و پتروشیمی، طرح های خاصی نیز برای مشتریان و خریداران محصولات شرکت ها دارد که می تواند روند همکاری ها را تسهیل کند، به تشریح بسته تسهیلاتی همیار بورس برای خریداران محصولات این شرکت ها پرداخت.
امین زارع معاون مدیر عامل درامور اعتباری نیز با بیان رتبه نخست بانک تجارت در زمینه تعهدات، به تشریح برنامه های بانک در تامین مالی شرکت ها، صدور LC برای خریداران محصولات و موارد مرتبط با نقدینگی مورد نیاز این مجموعه ها پرداخت.
عسگری، ایران زاد، طیب نیا، یزدی زاده و صمدی مدیران عامل شرکت های پالایش نفت، پتروشیمی، فولاد مبارکه، ذوب آهن و لورچ اصفهان با تقدیر از حضور مدیرعامل بانک تجارت و هیات همراه دراصفهان، اظهار امیدواری کردنداین بانک ها ازسنوات گذشته درحمایت از مجموعه های تولیدی نقش به سزایی را ایفا کرده، با تداوم این همکاری ها در تبدیل شدن صنایع و پتروشیمی اصفهان به بزرگ ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان در خاورمیانه و آسیا نقش آفرینی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: