تجمع بزرگ کارگری و کارفرمایی «مردان میدان تولید»

کدخبر : 25149

همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی تجمع بزرگ کارگری و کارفرمایی «مردان میدان تولید» با حضور کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو و دیگر شرکت های تولیدی و صنعتی در مرقد مطهر امام راحل (ره) برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از ایکو پرس: در این گردهمایی که در ایام سوگواری شهادت فاطمه زهرا (س) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، فرمانده سپاه بزرگ تهران و جمعی از کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو و شرکت های تولیدی و صنعتی برگزار شد، ضمن پاسداشت مقام شامخ شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، از تلاش های کارگران سنگر تولید در شرایط سخت تحریمی قدردانی شد.
در تجمع شش هزار نفری گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی که با همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، توزیع ۱٠ هزار بسته معیشتی توسط بسیج جامعه کارگری و کارفرمایی نیز به خانوارهای کم برخوردار انجام شد.
در پایان این گردهمایی، از خانواده های شهیدان وحید زمانی نیا، هادی طارمی، شهروز مظهری نیا، حجت الاسلام علی تمامزاده و شهیدان باقیانی تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه