تجلیل مدیرعامل بانک شهر از نقش زنان در تعالی خانواده، رشد جامعه و شکوفایی اقتصاد

کدخبر : 25999

مدیرعامل بانک شهر با صدور پیامی فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن را تبریک گفت و از تلاش و مشارکت زنان در تعالی خانواده، رشد جامعه و شکوفایی اقتصاد تجلیل کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک شهر: متن پیام «سید محمدمهدی احمدی» به شرح زیر است:
« انا اعطیناک الکوثر»
اینجانب سالروز خجسته میلاد بزرگترین بانوی عالم اسلام، صدیقه کبری فاطمه زهرا علیه السلام را که روز فخر و مباهات زنان عالم است، صمیمانه به همه زنان بزرگوار سرزمینم به ویژه بانوان توانمند و پرتلاش بانک شهر، تبریک و تهنیت عرض می کنم.
امیدوارم زنان مرز و بوم ایران اسلامی در جایگاه والای مادر، همسر و دختر و نیز در عرصه اجتماع با انتخاب منش و روش زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام اله علیها، نقش خود را در تعالی خانواده و رشد و شکوفایی اقتصادی جامعه به درستی ایفا کرده و با ایده های خلاقانه و پیشنهادهای سازنده در همه زمینه ها، روشنگر و اثربخش بوده و ضمن باور به توانایی های وجودی خود، موفقیت جامعه در عرصه های مختلف را تضمین و نقش اساسی خود در شکل دادن به آینده سرزمین عزیزمان ایران اسلامی را به خوبی به انجام برسانند.
آرزومندم که بانوان با صلابت و خستگی ناپذیر بانک شهر همچون گذشته افتخارآفرین، باانگیزه و با قلبی سرشار از مهر به میهن و امید به پیشرفت این آب و خاک در عرصه مسئولیت آفرین خدمت به شهر و شهروندان، منشا اقدامات مهم و موثری باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه