بیمه ملت رتبه دوم مسابقات دارت صنعت بیمه را از آنِ خود کرد

کدخبر : 26676

در ادامه برگزاری مسابقات ورزشی صنعت بیمه در ایام دهه فجر، بیمه ملت رتبه دوم مسابقات دارت را از آن خود کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه ملت: در مسابقات دارت آقایان، بیمه ملت رتبه دوم شرکت‌های بیمه را کسب کرد که برندگان مسابقه طی مراسمی مدال خود را تقدیم مدیرعامل شرکت کردند.
بر اساس این گزارش، تعداد 15 شرکت بیمه و نزدیک به 90 تیم دونفره در این مسابقات شرکت کردند که پس از انجام رقابت‌های نفس‌گیر؛ بیمه آسیا رتبه اول، بیمه ملت رتبه دوم و شرکت بیمه‌ زندگی باران و بیمه مرکزی مشترکا رتبه سوم را کسب کردند.
این رقابت‌ها روز شنبه 16 بهمن‌ماه 1400 در سالن ورزشی برق آلستوم از ساعت 9 تا 15 برگزار شد و آقایان محمد گودرزی و محمد آدینه اعضای تیم برنده بیمه ملت برای کسب رتبه دوم این مسابقات بودند.
لازم به ذکر است، همکاران شرکت‌کننده در مسابقات دارت صنعت بیمه به مناسبت دهه فجر، محمد گودرزی، محمد آدینه، محمد رزاقی و فردین سلطانی، سعید عباسی و سجاد زارعی هستند.
گفتنی است، روز یکشنبه 17 بهمن 1400، در مراسم تقدیر دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت از مقام آوران مسابقات، محمد گودرزی و محمد آدینه ضمن تشکر از مدیرعامل بیمه ملت برای حمایت از فعالیت های فرهنگی و ورزشی همکاران، مدال های خود را به مدیرعامل بیمه ملت تقدیم کردند.
روابط‌عمومی بیمه ملت ضمن تقدیر از مشارکت همکاران در برنامه‌های ورزشی، برای کلیه همکاران شرکت‌کننده در مسابقات و برنامه‌های ورزشی صنعت بیمه در ایام دهه فجر آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: