قائم مقام شرکت بیمه تجارت نو مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد شد

کدخبر : 26716

قائم مقام مدیرعامل بیمه تجارت نو به عنوان مدیرعامل یک شرکت بزرگ بازار بورس منصوب شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو: «ابراهیم غلامی» از مدیران باسابقه اجرایی کشور است که به این سمت حساس منصوب شده است.
غلامی پس از کسب موفقیت های قابل توجه در صنعت بیمه و شرکت بیمه تجارت نو و با کوله باری از تجربه مدیریتی بار دیگر برای هدایت و راهبری یک شرکت بزرگ و مطرح بورسی حکم گرفت تا در این سنگر حساس نیز اثرگذاری خود را به منصه ظهور برساند.
در مراسم تودیع غلامی که امروز برگزار شد، ابتدا دکتر نوراللهی در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات صادقانه وی در طول سه سال تلاش شبانه روزی او در حوزه توسعه بازار و شبکه فروش اظهار داشت: وی نقش پررنگی در سیر تکاملی بیمه تجارت نو و جانشینی مدیرعامل این شرکت داشته است.
خیلی از موفقیت های ما در این شرکت مرهون تلاش وی بوده و نقش موثر او در توفیقات چشمگیر بیمه تجارت نو فراموش نخواهد شد.
در ادامه مراسم نیز ابراهیم غلامی قائم مقام سابق بیمه تجارت نو طی سخنانی با اشاره به عملکرد مثبت شرکت از زمان آغاز مدیریت دکتر نوراللهی افزود: خوشبختانه با حضور ایشان در بیمه تجارت نو، رشد درخشان وبی سابقه ای در صنعت بیمه داشته ایم که مرهون تجربه وتخصص مدیرعامل جوان شرکت بوده و امیدوارم با همراهی سایر مدیران وکارکنان با انگیزه این شرکت، شاهد ادامه توفیقات روز افزون باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه