فرهنگ ایثار و شهادت، چراغ راهی برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است

کدخبر : 28395

مدیرعامل بانک رفاه کارگران، گفت: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، چراغ راهی برای رسیدن به هدف و نقشه راه آیندگان است تا آرمان های واقعی انقلاب اسلامی شکل بگیرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران: دکتر «اسماعیل للـه گانی» که به همراه جمعی از مدیران عالی این بانک و به مناسبت روز «بزرگداشت شهدا» در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر سرمزار شهدای گمنام حضور پیدا کرده بود، با بیان این مطلب، افزود: امروز فرصتی برای گرامیداشت یاد و نام شهدایی است که از جان خود گذشتند و ایثار و از خودگذشتگی را برای ما معنا کردند و همزمان رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشتند.
دکتر للـه گانی افزود: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، چراغ راهی برای رسیدن به هدف و نقشه راه آیندگان است تا آرمان های واقعی انقلاب شکل بگیرد و حرکت در این مسیر وظیفه همگانی است و به سازمان و نهاد خاصی محدود نمی شود.
وی افزود: در هر سازمانی که فرهنگ ایثار جاری شود، بدون شک آثار و برکات مثبت آن را در فعالیت های  آن سازمان شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران خاطرنشان ساخت: در بانک رفاه که سابقه طولانی از خدمت رسانی به هم‌وطنان وجود دارد، ایثارگری های همکاران در ایجاد محیط کاری مناسب، کمک به هم وطنان نیازمند و تلاش ها و فداکاری های آن ها در سال های اخیر با خدمت رسانی دردوران سخت شیوع بیماری کرونا، نشانه های دل گرم کننده ای از توجه مجموعه به این فرهنگ است.
دکتر للـه گانی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که با ترویج و توسعه بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت نه تنها مجموعه بانک رفاه کارگران را بیمه کنیم، بلکه از آثار و برکات فرخنده آن در تمامی مراحل زندگی اجتماعی بهره مند شویم.
شایان ذکر است، در این مراسم مدیرعامل و هیأت همراه با اهدای گل و قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام، یاد و خاطره آن ها را گرامی داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه