قدردانی قوه قضائیه از اجرای طرح "مادرآمد" توسط بانک رفاه کارگران

کدخبر : 28782

سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور وابسته به قوه قضائیه از بانک رفاه کارگران به‌واسطه اجرای طرح "مادرآمد" که با هدف آزادسازی زنان زندانی جرائم مالی غیرعمد اجرایی شد، قدردانی کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران: در سپاس‌نامه سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور خطاب به دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، اقدام ارزشمند کارکنان این بانک به منظور اعتلای سنت حسنه کمک به آزادی زندانیان زن در طرح "مادرآمد" که مقارن با میلاد فرخنده حضرت فاطمه الزهرا (س) به مرحله اجرا درآمد، مورد تقدیر قرار گرفت.
لازم به ذکر است، با اجرای طرح "مادرآمد" به همت کارکنان بانک رفاه کارگران و در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تعدادی از زنان زندانی جرائم مالی غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.
کارکنان بانک رفاه کارگران با اعطای مبلغ حدود 10 میلیارد ریال در مرحله اول اجرای طرح "مادرآمد" که در بازه زمانی 20 جمادی‌الثانی (3 بهمن 1400) سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) لغایت 13 رجب (26 بهمن 1400) سالروز ولادت حضرت علی (ع) اجرایی شد، نسبت به آزادسازی تعدادی از زنان زندانی جرائم غیرعمد کشور اقدام کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: