مدیرعامل پست بانک ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی نشست مشترک برگزار کردند

کدخبر : 29095

مدیر عامل پست بانک ایران و دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی عصر امروز ؛چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ با هدف تقویت و گسترش تعاملات فی مابین، لزوم برنامه ریزی برای تحقق اهداف مشترک و حمایت از شرکت های دانش بنیان نشست مشترک برگزار کردند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران: در این نشست که اعضای مدیره بانک نیز حضور داشتند، دو طرف ضمن بررسی و هماهنگی های لازم نسبت به تخصیص سهم بیشتر بر افزایش سرمایه در گردش شرکت های دانش بنیان تاکید و توافق کردند.
در این جلسه همچنین دو طرف توافق کردند برای مشارکت در طرح های ایجادی و توسعه ای شرکت های دانش بنیان،  نسبت به تعیین حد صدور ضمانت نامه برای آنها اقدام و همکاری کنند.
این دیدار با توجه به نام گذاری سال جاری به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری و با هدف گسترش تعاملات فی مابین و ضرورت برنامه ریزی برای حمایت و مشارکت دو نهاد در تامین مالی شرکت های دانش بنیان برگزار شد.
بر اساس این گزارش، مطابق توافقات انجام شده، دفتر نوآوری و شکوفایی پست بانک ایران از سال گذشته در  صندوق نوآوری و شکوفایی مستقر شده است‌.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه