پاسخگویی مستقیم مدیرعامل بانک مسکن به شهروندان البرزی

کدخبر : 29108

محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در ستاد مردمی ادارات تابعه راه و شهرسازی استان البرز در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت در سال《تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی》روز پنجشنبه 18 فرودین به منظور گفتگو با مردم شریف استان البرز برای رفع مشکلات در سالن ستاد مردمی حضور یافت.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن: دکتر شایان مدیر عامل بانک مسکن و مهدی بلوچی مدیر شعب استان البرز با حضور در ستاد مردمی میز خدمت ادارات تابعه راه و شهر سازی مستقر در اداره کل راه و جاده های استان البرز از نزدیک با شهروندان البرزی دیدار و پاسخگوی درخواست ها و سوالات آنها بودند.
دکتر شایان هدف برپائی میز خدمت را تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندان دانست و گفت: میز خدمت رسیدگی به مشکلات مردم و دیدار آسان و چهره به چهره مردم با مسوولین می باشد.
وی با تاکید بر حفظ حقوق شهروندان و ضرورت برپایی میز خدمت در تمامی استان ها اظهار داشت: این میز خدمت فرصتی برای کارگشایی و کمک به مردم می باشد.
دکتر شایان در میز خدمت بانک مسکن با شهروندان استان البرز به گفتگو پرداخت و دستور رسیدگی فوری برای رفع مشکلات مربوط به مراجعین میز خدمت را صادر کرد.
مدیرعامل بانک مسکن در ستاد مردمی ادارات تابعه راه و شهرسازی از میزبانی مدیر کل راه و جاده ها نیز تشکر و قدردانی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: