افزایش درآمد "وتعاون" در اسفندماه / تراز مثبت ۸۱درصدی این شرکت

کدخبر : 29568

درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون: درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت به اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود. همچنین طی ۱۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه ۱۰،۴۸۲ میلیارد ریال در کدال به ثبت رسید.

بیمه 1

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت شده به مشتریان مبلغی بالغ بر ۷۵۴ میلیارد ریال اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را ۵،۴۵۵ میلیارد ریال به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه شده، "وتعاون" تراز مثبت ۸۱ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

درآمد ماهانه "وتعاون" تا اسفند سال ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت "وتعاون" از فروش حق بیمه در مقایسه با بهمن ماه با افزایش ۶۵ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۶۴۶ میلیارد ریال تعلق گرفت.
همچنین پس‌ازآن بخش «زندگی - غیر اندوخته دار» توانست بیشترین درآمد "وتعاون" را با ۲۵۸ میلیارد ریال به نام خود ثبت کند.

بیمه 2

این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اسفندماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی بالغ‌بر ۳،۷۹۰ میلیارد ریال کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۹۲ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه