مراسم افطاری توانخواهان یک مجتمع حمایتی در بیرجند برگزار شد

کدخبر : 30217

ضیافت افطاری برای توانخواهان مجتمع توانبخشی معلولان حضرت علی اکبر علیه السلام توسط کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران: در این مراسم «عرب‌زاده» مدیرعامل مؤسسه توانبخشی حضرت علی اکبر علیه السلام از پرسنل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی که هزینه برپایی این ضیافت افطاری را تقبل کردند تقدیر و تشکر کرد.
عرب‌زاده افزود: امید است سایر نهادها و سازمان‌ها نیز از این حرکت خداپسندانه و خیرخواهانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران الگوبرداری کرده تا موجبات آسایش و آرامش خاطر توانخواهان مجتمع بیش از پیش فراهم شود.
مرادنژاد مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز در این رابطه گفت: پیرو توصیه دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک، کارکنان بانک در کارهای عام‌المنفعه نیز مشارکت می‌کنند.
وی افزود: پرسنل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان خراسان جنوبی با جمع‌آوری مبلغ ۱۷۰ میلیون ریالی، علاوه بر برپایی ضیافت افطاری توانخواهان مؤسسه توانبخشی حضرت علی اکبر علیه السلام، بخشی از اقلام بهداشتی مورد نیاز این افراد را نیز تأمین کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه