مسیر طی شده را پرقدرت تر از گذشته ادامه خواهیم داد

کدخبر : 30519

محمد شیخ حسینی سرپرست جدید بانک توسعه تعاون گفت :مسیر طی شده را پرقدرت تر از گذشته ادامه خواهیم داد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون: تقدیر بر این قرار گرفت که در موقعیتی جدید به همراه سایر همکاران در جوان ترین بانک دولتی و توسعه ای ایران به مردم عزیز کشور خدمت کنیم. بانک توسعه تعاون در طول حیات 13 ساله خود خدمات موثر و قابل توجهی داشته است و با تاسیس این بانک تدوین کنندگان قانون اساسی و بنیانگذاران جمهوری اسلامی نقش مهمی برای بخش تعاون تعریف کرده اند و رسالت والایی برای بانک توسعه تعاون رقم زدند. باور دارم در مسیر پیش رو با خلاقیت و تلاش سرمایه انسانی موجود در بانک توسعه تعاون می توان گره های زیادی را اقتصاد ایران باز کرد. در این مسوولیت جدید نیاز به همفکری و کمک همه همکاران در تمام سطوح بانک دارم تا مسیر طی شده در گذشته را پرقدرت تر و فعال تر باهمراهی و همفکری همکارانم ادامه دهیم.
بانک توسعه تعاون همچنین در حوزه هایی همچون اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد تعاونی حرف های زیادی برای گفتن دارد و ما با هم می توانیم بانک توسعه تعاون را به جایگاه شایسته خود در نظام بانکی و اقتصاد ایران برسانیم . به دنبال این هستیم تا در دوره جدید فعالیت بانک توسعه تعاون،تعامل و همکاری با اتحادیه ها و تشکل های تعاونی و بازارهای هدف بیش از پیش توسعه یابد.
ضمن تقدیر و تشکر از ابراز لطف مدیران و کارکنان، شرکت‌های تابعه و‌ مسئولان بخش دولتی و غیردولتی شرکت ها، سازمان ها و واحدهای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر وزارتخانه های ذی ربط، از همه عزیزان درخواست می شود از ارسال تاج گل و هرگونه تبریک اعم از نامه تا چاپ آگهی و ....خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: