معرفی اعضای جدید هیأت تخلفات در بیمه ایران

کدخبر : 30942

اعضای جدید هیأت تخلفات در بیمه ایران، معرفی شدند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه ایران: در مراسمی با حضور علی نظامی رئیس مرکز بازرسی وزارت امور اقتصادی و دارایی و حسن شریفی مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره، اعضای جدید هیات رسیدگی به تخلفات کارکنان بیمه ایران معرفی شدند.
در این جلسه که در ساختمان مرکزی بیمه ایران و با حضور معاونین مدیر عامل برگزار شد، علی نظامی ضمن تکریم زحمات اعضای قبلی گفت: کارهای خوبی انجام شده اما نیاز بود که اعضای جدید معرفی و مستقر گردند و نیاز هست که مدیر عامل بیمه ایران پشتیبانی لازم را از هیات داشته باشد.
نظامی ضمن تشکر از همراهی بیمه ایران در استقرار هیات در ساختمان مرکزی به اعضای جدید صدور آرا متقن در بازه زمانی مناسب و پرهیز از افراط و تفریط و رعایت انصاف و جانب شرع را تاکید نمود.
شریفی نیز در سخنانی ضمن تقدیر از رویکرد جدید مسئولین در وزارت دارایی برای معرفی افراد، اعضای جدید را متبحر و پاکدست دانست و از اعضای جدید خواست حداکثر هماهنگی را با واحدهای نظارتی داخلی به عمل آورند.
شریفی خطاب به نفرات تازه معرفی شده افزود میبایست با توجه به سنگینی بار مسئولیت جدید بیش از قبل در رعایت اخلاق اهتمام داشته باشید.
در این جلسه احکام آقایان زارع، مونسان، سیاح و امری و خانم کاویانی به ایشان تقدیم گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: