تیم والیبال پیکان، در مقابل نماینده ژاپن به پیروزی رسید

کدخبر : 30987

تیم پیکان تهران، میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا، در دومین دیدار خود در مرحله گروهی قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، تیم سانتوری ژاپن را شکست داد و به دومین برد متوالی خود دست یافت.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از ایکو پرس: در این دیدار، پیکان با ترکیب اروین انگاپت، علی شفیعی، نیمیر عبدالعزیز، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، سعید معروف و محمدرضا حضرت پور به عنوان لیبرو، در برابر نماینده ژاپن قرار گرفت.
تیم پیکان تهران ست نخست این مسابقه را با توجه به هماهنگی بیشتر تیم سانتوری نتیجه را ۲۵ بر ۲۲ به حریف ژاپنی واگذار کرد، اما در ست‌های دوم تا چهارم، توانست با تلاش و هماهنگی بیشتر، عملکرد بهتری از خود نشان داده و دو ست دوم و سوم را با حساب ۲۵ بر ۱۹ و در ست چهارم نیز ۲۵ بر ۲۱ به برتری برسد.
در این مسابقه اروین انگاپت با ۱۹ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن تیم پیکان شد.
با این برد، پیکان توانست دومین برد خود را در این رقابت ها ثبت و با شش امتیازی که کسب کرده، صعود خود را به مرحله بعدی مسابقات مسجل کند. پیکان فردا در سومین روز مسابقات، مقابل  نماینده تایلند قرار خواهد گرفت.
با پایان بازی امروز و پیروزی تیم پیکان، تماشاگران ایستاده تیم پیکان را تشویق کردند. توماس توتولو مربی تیم ملی والیبال نیز در سالن حضور داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: