استقبال نونهالان از غرفه کودک بانک صادرات ایران در نمایشگاه کتاب

کدخبر : 31273

​غرفه کودک بانک صادرات ایران در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با استقبال پر شور کودکان و نونهالان همراه شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران: غرفه ۱۹۳ سرای اهل قلم کودک در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با جوایز و هدایای متنوع، میز و صندلی نقاشی کودک،  شخصیت‌های کارتونی معروف، استخر توپ، دارت و نقاشی چهره کودک، کودکان بسیاری را به خود جلب کرده است. در ۶ روز اول این نمایشگاه، صورت بیش از ۵۰۰ کودک با انواع اشکال زیبا و کارتونی توسط خانم هنرمند متخصص تزیین و سبب شادی کودکان بسیاری در محیط عمومی نمایشگاه کتاب شده است.
بانک صادرات ایران با فراهم‌کردن بسترهای لازم ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیکی با استفاده از ظرفیت شرکت «پرداخت الکترونیک سپهر» در استقرار انواع پایانه‌های فروشگاهی و تجهیز سامانه مجازی این نمایشگاه به درگاه پرداخت اینترنتی و استقرار خودپردازهای ثابت و سیار، تسهیل خرید و ارائه خدمات پولی در این نمایشگاه را برعهده دارد.
سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ٢١ تا ٣١ اردیبهشت ماه سال‌جاری با حمایت بانک صادرات ایران در محل مصلی بزرگ امام‌خمینی (ره) و با حضور نزدیک به ١٩٠٠ ناشر داخلی و بین‌المللی به‌صورت حضوری و ٢٨٠٠ ناشر در بخش مجازی برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: