سهام عدالت | اخبار سهام عدالت | سود سهام عدالت | فروش سهام عدالت | وام سهام عدالت

سهام عدالت | سواریز مبلغ جدید برا سهانداران سهام عدالت

کدخبر : 32096

رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت از واریز سود جدید به حساب سهامداران خبر داد.

سهام عدالت: ارزش سهام عدالت امروز 9 خرداد 1401، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، 1.5درصد کاهش یافت و ارزش سهام 532هزار تومانی، یک میلیون تومانی و 492هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به 14 میلیون و 487هزار تومان، 27 میلیون و 293هزار تومان و 13 میلیون و 431هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش 60درصد قابل فروش سبد 532هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 692هزار تومان رسیده است.

سهام عدالت: دستیار رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت توضیحاتی را در مورد پرداخت سود 13 شرکت غیربورسی سهام عدالت که تاکنون پرداخت نشده است، مطرح کرد.

سود عملکردی سال 99 شرکت‌های بورسی سهام عدالت 21 اسفند سال گذشته برای سهامداران مشمول واجد شرایط واریز شده است، اما همچنان خبری از سود عملکردی 13 شرکت غیربورسی نیست. بر همین اساس دستیار رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.

پیمان حدادی گفت: سود شرکت‌های غیربورسی سهام عدالت عمدتا توسط سازمان خصوصی‌سازی در حال وصول است، که در آینده نزدیک به حساب سهامداران واریز خواهد. البته که ارزش این سود بسیار کمتر از واریزی‌های قبلی است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: