رپورتاژ آگهی/

نقش تبلیغات در رونق کسب و کار بوسیله بانک موبایل مشاغل

کدخبر : 32128

 

امروزه تبلیغات نقش بسیار موثری در رونق کسب و کار و جذب مشتریان جدید داشته است و هر چقدر که صاحبان کسب و کار بتوانند تبلیغات هدفمند و گسترده تری را اجرا کنند قطعا موفق تر خواهند شد. روش های متفاوتی برای تبلیغ وجود دارد که نسبت به گذشته بسیار تغییر داشته اند مثلا پیش تر از چاپ تبلیغات بر روی کاغذ استفاده می شود که البته تاثیر خاص خود را نیز داشت و حتی تا به امروز این روش ادامه دار بوده است ولی موثرتر و بهینه تر از آن استفاده از روشی است که بتواند در زمان بسیار کوتاه و با هزینه های معقولانه تبلیغ شما را به مشتریان هدف انجام بدهد.

شاید در نگاه اول فکر کنید که استفاده از تبلیغات پیامکی بسیار کسل کننده است اما کافیست کمی نگاه دقیق تری برای این روش تبلیغ داشته باشید. روزانه ممکن است شما با تعداد زیادی از پیامهای تبلیغاتی رو به رو شوید که برای تان خسته کننده هستند اما تا این قسمت مطلب حق با شماست ولی اگر همه کسب و کارها بتوانند به صورت صحیح از این تبلیغات پیامکی استفاده کنند افزون بر اینکه خسته کننده نخواهد بود بلکه بسیار تاثیرگذار و تبلیغات موفق نیز می باشد. یکی از سریعترین و بهترین روش هایی که می‌تواند برای جذب مشتریانی که از قبل با شما آشنایی نسبی دارند موثر و مفید باشد تبلیغات اس ام اسی یا تبلیغات پیامکی می باشد.

 

تبلیغات پیامکی

استفاده از تبلیغات پیامکی

به زبان ساده می‌توان گفت که تبلیغات پیامکی شامل پیامهای هستند که به صورت متنی برای گروهی از مخاطبان ارسال می شوند و آنها را ترغیب می‌کنند تا از خدمات شما استفاده کنند یا به خرید محصول بپردازند. در واقع گیرنده پس از دریافت پیام تبلیغاتی درگیری ذهنی پیدا می کند و البته تحت تاثیر پیامک هم قرار خواهد گرفت و به واسطه پیامهای تبلیغاتی می توان علاوه بر تبلیغ محصولات بلکه یک خبر خاص یا به روز رسانی و.... را به مخاطب اعلام کرد.

در پیام های تبلیغاتی شما می توانید به صورت هدفمند مخاطبان را که قصد دارید برای آنها پیامک ارسال شود را انتخاب کنید و همچنین زمان ارسال پیام و محتوای آن را به صورت دقیق نیز تعیین نمایید؛ البته امروزه برای سهولت بیشتر در پیامک های تبلیغاتی یک لینک قرار داده می شود که مستقیم فرد را به سایت میزبان هدایت می کند.

در ارسال پیامک های تبلیغاتی همیشه توصیه می شود که برای مخاطبان هدف تنها پیامک ارسال شود؛ مثلاً اگر شما فروشنده عمده مواد غذایی هستید به جای اینکه تبلیغ خود را برای عموم مردم ارسال کنید باید فروشگاه ها و سوپرمارکت ها را هدف قرار بدهید و پیام تبلیغ خود را برای این گروه ها ارسال می‌نمایید که قطعاً در چنین شرایطی  درصد موفقیت شما در تبلیغ بسیار افزایش خواهد داشت. برای این که بتوانید مخاطبان هدفتان را شناسایی کنید کافیست که از بانک موبایل مشاغل استفاده نمایید و با داشتن شماره موبایل مشاغل به راحتی پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت هدفمند ارسال کنید.

 

تبلیغات پیامکی

در استفاده از پیامک تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه شود؟

 

برای اینکه پیام تبلیغاتی شما موثرتر واقع شود حتما به چندین نکته مهم توجه داشته باشید که به صورت خلاصه به آنها اشاره شده است:

 

  • از متن های کوتاه و مختصر و مفید استفاده کنید و بجای اینکه پیامک طولانی ارسال کنید از لینک و کلمات مناسب استفاده نمایید.
  • اگر میخواید در کسب و کارتان موفق تر شوید حتماً برای مشتریانتان در اتفاقات خاص مثل روز های عید پیامک ارسال کنید.
  • سعی کنید کلماتی را استفاده کنید که تکراری و خسته کننده نباشند و تاثیر چشمگیری را بر مخاطبان ایجاد کنند. جالب است که بدانید گاهی برخی از کسب و کارها به این واسطه برای مشتریان شان سرگرمی های مختلفی مثل نظرسنجی یا مسابقه هم قرار می دهند.
  • شما با استفاده از پنل تان می توانید برای مشتریان خاص تان در مناسبت های مختلف مثل تولدشان از اسم کوچکشان استفاده کنید مثلاً "حسین عزیز...."
  • مخاطبانتان را تقسیم بندی کنید که تبلیغات پیامکی شما از ارزش بالاتری برخوردار باشد و پیام های متفاوتی را بر اساس موقعیت مکانی، نوع کسب کار و... ارسال کنید؛ به همین جهت ما توصیه می‌کنیم که از بانک موبایل مشاغل استفاده نمایید تا به صورت تفکیک شده به ارسال پیامک تبلیغی تان بپردازید.
  • علاوه بر آن سعی کنید نام تجاری تان را در هر پیامک استفاده نمایید و در پیامک های تبلیغاتی خود برای ارسال پیامک مجدد حتما از مشتری رضایت کسب کنید.
  • زمانبندی دقیق ارسال پیامک را نیز در نظر بگیرید و بهترین زمان را انتخاب کنید.

 

تبلیغات پیامکی

 

آشنایی با مرجع اطلاعات مشاغل کشور (بانک118)

اگر می خواهید یک تبلیغ موثر و بی نظیر را داشته باشید حتما این قسمت مطلب را به دقت مطالعه کنید. با استفاده از بانک موبایل مشاغل شما تبلیغات تان را برای مشتریان هدف تان ارسال میکنید و به بیانی ساده تر بانک موبایل مشاغل شامل اصناف و مشاغل متفاوتی می باشد که به صورت تفکیک شده و در قالب یک تبلیغات هدفمند می توان از آنها استفاده کرد؛ در صورتی که قصد دارید به صورت تبلیغات پیامکی مشتریان هدف تان را به دست بیاورید استفاده از بانک موبایل مشاغل کمک فراوانی به شما خواهد کرد که شامل شماره موبایل و اطلاعات نظیر آدرس و... می باشند؛ البته توجه داشته باشید که برای بازاریابی حضوری نیز بانک اطلاعاتی شماره موبایل بسیار موثر و تاثیرگذار است و کافیست با خرید هر کدام از پکیج های مرتبط تبلیغات تان را بدون اتلاف وقت شروع کنید.

این روش موثر تبلیغ فقط مختص تهرانی ها نیست بلکه شما در هر شهری که مشغول هستید و هر کسب‌وکاری که دارید کافیست سری به بانک ۱۱۸ بزنید و بانک اطلاعات مشاغل مورد نیازتان به صورت بروز را در اختیار داشته باشید.

مثلاً اگر فروشنده مکمل های ورزشی و تجهیزات باشگاهی هستید می توانید از پکیج جامع بانک اطلاعات و موبایل باشگاه های ورزشی کشور در بانک ۱۱۸ استفاده کنید که شامل شماره همراه، تلفن ثابت، آدرس و دیگر اطلاعات کامل است و قطعاً شما راحت تر می توانید تبلیغات تان را انجام بدهید و بازخورد مثبتی را دریافت کنید.

شما با خرید پکیج مورد نیاز خود و تهیه بانک شماره موبایل مشاغل میتوانید تنها با یک بار هزینه آن را دریافت کنیم و پس از آن آپدیت های مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و جامع بودن این اطلاعات موجب می شود تا هزینه ی را بیهوده صرف نکنید و در مدت زمان بسیار کوتاهی تبلیغات تان را انجام بدهید. این نکته را به خاطر بسپارید که قبل از خرید بانک موبایل مشاغل حتماً به سایت فروشنده دقت کنید و از مورد اطمینان بودن‌ و معتبر بودن آن مطمئن شوید که اطلاعات صحیحی در اختیار شما قرار داده شود؛ در غیر این صورت شما با صرف هزینه اطلاعاتی را خواهید داشت که صحت ندارند و هیچ کمکی در جذب مشتری و افزایش فروش برای شما نخواهند داشت.

بخاطر داشته باشید که پس از خرید هر کدام از پکیج های مورد نیاز بانک موبایل مشاغل توسط این مرجع جامع سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی را با همه ی امکانات به صورت هدیه دریافت خواهید کرد.

بانک 118 توانسته است  اطلاعات و دیتای بیش از 19000 کسب و کار را در سراسر کشور به صورت بروز و جامع جمع آوری نماید که مشتریان عزیز میتوانند برای تبلیغات اس ام اس یا فضای مجازی نظیر واتس اپ و بازاریابی حضوری استفاده نمایند.

 

تبلیغات پیامکی

 

نقطه شروع تبلیغات موثر و مفید

نقطه شروع تبلیغات شما زمانی است که بتوانید مخاطبان هدفتان را نشانه بگیرید نه افرادی که ممکن است تبلیغات شما را نادیده بگیرند چرا که نیازی به این تبلیغ ندارند.

در کنار روش هایی که ذکر نموده ایم شما می توانیم از تبلیغات در واتساپ هم استفاده کنید که به عنوان یکی از جدیدترین و به روز ترین روش های بازاریابی به شمار می رود و برای رشد و توسعه کسب و کار نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. پلتفرم واتساپ نسبت به اپلیکیشن های دیگر عمومی تر است و با استقبال بسیار زیادی روبرو شده و در حوزه تبلیغات دارای نقاط قوت متعددی می باشد که سبب شده تا شما بتوانید راحتتر با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید و این ارتباط به صورت مستقیم و بدون واسطه است و کمک می‌کند تا تبلیغات انبوه خود را در سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بدهید.

در واتساپ میتوان پیامک های تبلیغاتی ارسال کرد که به روشهای متفاوتی صورت می‌گیرد؛ برای تبلیغ در واتساپ میتوانید از نرم افزارهای ارسال پیام تبلیغاتی در واتس آپ استفاده کنید یا از ربات ارسال پیام تبلیغاتی استفاده نمایید که البته در این روش ممکن است بلاک شوید چرا که اپلیکیشن واتس اپ برای تبلیغات طراحی نشده است.

یکی از روش های مطمئن برای تبلیغ به صورت انبوه در واتساپ استفاده از بانک 118 می باشد که می توانند به صورت مطمئن با استفاده از خطوط مختلف و نرم افزارهای مخصوص خود این تبلیغ را برای شما انجام بدهند و گزارشات کامل آن را در آخر به شما ارائه خواهند داد.

برای اینکه در تبلیغات خودتان موفق تر شوید توصیه می شود که از روش های معتبر برای ارسال پیام های تبلیغاتی استفاده کنید.


  • این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری رصد اقتصادی صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با رصد اقتصادی  ندارد.
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: