کدخبر : 11734

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صدور کارت اعتباری سبب خواهد شد مردم دیگر نیازی به فروش سهام عدالت خود نداشته باشند و از اعتبار کارت، خریدهای خود را انجام دهند.

 سهام عدالت سوالات زیادی برای مردم به وجود اورده است . فروش سهام عدالت نیز مشکلاتی برای سهامداران ایجاد کرده است . واریز نشدن مبلغ فروش سهام عدالت یکی از این مشکلات بوده است . علی آقامحمدی در مراسم رونمایی از سفته الکترونیک و تسهیلات و اعتبارات دیجیتال که با حضور فرهاد دژپسند در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، گفت: 6 میلیون نفر از سهامداران عدالت از خدمات بانک ملی استفاده می کنند که با اجرا شدن فرایندهای الکترونیک و وثیقه شدن این سهام، دیگر نیازی به فروش سهام عدالت خود ندارند.

 


خبرداغ : مادر شدن همزمان 2 خواهر از یک شوهر مشترک + عکس نامتعارف


 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به امضای دیجیتال  و هویت شناسی دیجیتال که اکنون در کشور وجود دارد اشاره کرد و گفت: طرح سجام در حقیقت این‌ کار را در مورد 50 میلیون نفر از ایرانی ها در مورد سهام عدالت انجام داد و شناسایی را کامل کرد.

 


خبرداغ : مبلغ جدید یارانه مشخص شد + جدول


 

آقامحمدی افزود: به نظر می‌رسد که از این به بعد می توانیم به سمت اقتصاد هوشمند حرکت کنیم که دیگر نیازی به شناسایی افراد نباشد و این به معنای آن است که هوش مصنوعی باید در ایران یک تحول بنیادی پیدا کند.

 

منبع : تسنیم 

 

 
  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی