کدخبر : 11998

کارگران بازنشسته می گویند: فیش های حقوقی که صادر شده مشابه ماه قبل است.

همسان سازی حقوق بازنشستگان صدای خیلی ها را دراورده است . بازنشستگان به این موضوع اشکالاتی وارد کرده اند . جزئیات نارضایتی بازنشستگان را در ادامه می خوانید : جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی در تماس هایی از فیش های حقوقی صادر شده برای مردادماه انتقاد کردند.
 
 
 
به گفته این کارگران، در فیش های حقوقی صادره که قابل دستیابی و رویت است، نشانی از همسان سازی و افزایش مزایای مزدیِ وعده داده شده نیست؛ فیش های مردادماه دقیقاً مشابه ماه قبل یعنی تیرماه است این در حالیست که مسئولان تامین اجتماعی وعده داده بودند با اجرای همسان سازی و افزایش مزایای مزدی، دریافتی بازنشستگان کارگری در مردادماه افزایش خواهد یافت.
 
 

خبرداغ: عکس لورفته از دوران حاملگی نرگس محمدی در خارج از کشور + عکس فرزندش


 
 
بازنشستگان که انتظار حدود ششصد تا هفتصد هزار تومان افزایش در فیش های حقوقی مردادماه را داشتند، حالا از صدور فیش ها انتقاد می کنند و می گویند: چرا تامین اجتماعی تا این لحظه به قرارها و وعده ها عمل نکرده است؟!
 
 

بیشتر بخوانید : یارانه | یارانه جدید معیشتی فاش شد + جزئیات


 
 
صدور فیش ها بدون اعمال تغییرات افزایشی، موجب نگرانی بازنشستگان کارگری شده است؛ این بازنشستگان پنج ماه تمام انتظار کشیده اند تا مستمری آنها افزایش یابد و با اجرای همسان سازی و افزایش مزایایی مانند حق مسکن و بن خواربار، به دو میلیون و هشتصد هزار تومانِ سایر بازنشستگان برسد.
 
 
منبع/ایلنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه