جهت دریافت یارانه جدید اینجا کلیک کنید

کدخبر : 12926

درباره چگونگی بکارگیری افراد شغل اولی تا ۳۰ درصد دستمزد مصوب شورای عالی کار بیشتر بدانید.

یارانه انواع مختلفی دارد . دولت در پی پرداخت یارانه های مختلف اهداف گوناگون دارد . یکی از اهداف دولت از پرداخت یارانه کمک به مردم است . جزئیات جدید در مورد پرداخت یارانه را در ادامه میخوانید : 

 

 

 طرح یارانه دستمزد یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در حوزه اشتغال است، در این طرح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کارآفرینان و کارفرمایانی که افراد دارای مدرک دیپلم و دانش آموختگان دانشگاهی را جذب کنند ۳۰ درصد یارانه دستمزد مصوب شورای عالی کار را به مدت یکسال پرداخت می‌کند.

 


خبرداغ : زمان واریز یارانه شهریور ماه تغییر کرد + مبلغ جدید یارانه


 

واحد‌هایی همچون شرکت‌های دانش بنیان، استارتاپ ها، تعاونی‌ها و کارآفرینان برتر برگزیده در جشنواره ملی و... در اولویت هستند.

 

تمام واحد‌های اقتصادی دارای کد تأمین اجتماعی مشمول این طرح هستند و نکته قابل توجه آن است که فرد بکارگیری شده باید فاقد سابقه پرداخت بیمه برای مدت ۶ ماه یا بیشتر در دوسال گذشته باشد. البته باید توجه داشت که فرد بکارگیری شده باید دارای مدرک دیپلم و بالاتر باشد.

 


خبرمهم  " هشدار جدی به دارندگان سهام عدالت / چه خطری سهام داران را تهدید می کند ؟


 

کارفرمایان به ازای هر دو نفر نیروی کار بیمه شده موجود می‌توانند یک نفر را در قالب طرح یارانه دستمزد به کار گیرند و فرد بکارگیری شده باید بین ۲۰ تا ۳۵ سال سن داشته باشند.

 

 

باشگاه خبرنگاران

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه