کدخبر : 13416

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری جزئیات پرداخت وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان را تشریح کرد.

بازنشستگان سوالات زیادی در مورد مرحله جدید وام بازنشستگان دارند . وام بازنشستگان طی سه مرحله تاکنون پرداخت شده است . بازنشستگان در مورد همسان سازی حقوق خود نیز سوالاتی مطرح می کنند . جزئیات جدید از ثبت نام وام ضروری بازنشستگان را در ادامه می خوانید . 

 

خبرداغ :» عکس لورفته از داور معروف عصرجدید بغل همسران + عکس خصوصی

 

 

 محمود مرتضایی با اشاره به افزایش رقم وام ضروری به بازنشستگان کشوری اظهار کرد: رقم این وام از مرحله چهارم (تیرماه) به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است و طبق برنامه ریزی صورت گرفته ظرف دو تا سه روز آینده کسانی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند و براساس اولویت انتخاب شده بودند وام خود را دریافت خواهند کرد.

 

 

وی درباره مشمولان دریافت وام ضروری تصریح کرد: تمام بازنشستگانی که ثبت‌نام کنند و از گذشته وام دریافت نکرده باشند و یا وام خود را تصفیه کرده باشند می‌توانند متقاضی وام جدید به رقم ۱۰ میلیون تومان باشند.

 

خبرداغ : الهام چرخنده از همسر روحانی و جوانش رونمایی کرد + عکس دونفره

 

 

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: البته برخی از افراد قبل از اینکه وام خود را تصفیه کنند نیز مشمول دریافت وام جدید خواهند بود که این افراد شامل بیماران خاصی و کسانی که مشکلات جدی دارند، می‌شود.

 


بیشتر بخوانید : اخرین قیمت پراید کارکرده در بازار سه شنبه 1 مهر + جدول


 

مرتضایی درباره نحوه پرداخت وام ضروری به بازنشستگان خاطرنشان کرد: در ابتدا متقاضیان با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مدارک خود را در این سایت بارگذاری می‌کنند و سپس مدارک توسط کارشناسان صندوق بازنشستگی مورد بررسی قرار می‌گیرد و وام به بازشستگان پرداخت می‌شود. همچنین اقساط این وام به صورت سه ساله و سود ۴ درصد در نظر گرفته شده است.

 

 

دنیای اقتصاد

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه