کدخبر : 13782

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در هفته‌ای که گذشت حدود ۱٫۵ میلیون تومان کاهش یافت و افت قیمت با افت شاخص کل بازار سهام همراه بود.

ارزش سهام عدالت افت شدیدی داشته است . ازادسازی سهام عدالت باعث بالا رفتن ارزش سهام عدالت و تمایل مردم به مدیریت سهام عدالت خود شد . اما چند روزی است ارزش سهام عدالت اوضاع خوبی ندارد .
 
 

خبرداغ : پست هولناک احسان علیخانی / التماس دعا مجری عصرجدید جنجالی شد + فیلم

 

 
 
در شروع معاملات بازار سهام ارزش سهام عدالت در کانال 16 میلیون تومان بود و در پایان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش سهام عدالت به 14 میلیون و 625 هزار تومان رسید.
 

 

 
افت ارزش سبد سهام عدالت با افت شاخص کل بازار سهام و همچنین صف نشینی سهامداران حقیقی به علت بی‌اعتمادی به بازار سرمایه همراه شد و نسبت به ارزش این سبد قبل از اصلاح بازار حدود 6 میلیون تومان افت کرده است.
 

خبرداغ : زمان واریز یارانه جدید 120 هزار تومانی فاش شد / یارانه جدید به چه کسانی تعلق می گیرد ؟


 
 
بیشترین کاهش ارزش سهام عدالت در روز دوشنبه اتفاق افتاد که در این روز ارزش این سبد حدود 800 هزار تومان افت داشت.
 
 
افت چشم‌گیر ارزش سهام عدالت در حالی است که تعداد زیادی از مالکان سهام عدالت می‌گویند به پول آن احتیاج دارند و حالا نه تنها ارزش سهام عدالت افت کرده است که در صورت فروش آن نیز پول این سبد طی زمانی طولانی به سهامدار پرداخت می‌شود و سهامداران از شیوه پرداخت مالی فروشندگان سهام عدالت ناراضی هستند.
 
 
در پایان معاملات این هفته ارزش سهام عدالت به کانال 14 میلیون و 625 هزار تومان رسید و ارزش این سبد در این هفته در کف قیمتی خود در 2 ماه اخیر قرار گرفت.
 
 
با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 8 میلیون و 775 هزار تومان و 30 درصد آن به 4 میلیون و 387 هزار تومان رسیده است.
 
 
 
 
منبع : تجارت نیوز 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه