رپرتاژ اگهی

نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی مورد توجه قرار گیرد

کدخبر : 25674

به گزارش رسانه رصد اقتصادی نقل از بازار کارتن شما باید به یک سری نکات توجه کنید تا بهترین نوع آن را انتخاب کنید. انتخاب کارتن برای اسباب کشی یک نکته مهم و ویژه است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

این کار نیازمند صرف زمان، انرژی و پول زیادی است و علاوه بر آن به ابزارهای خاصی نیز احتیاج دارد که کارتن یکی از مهم ترین آنهاست.

انتخاب کارتن اسباب کشی باید به چند نکته توجه کرد کنید که بسیار مهم و حیاتی است .

امروز برای بسته بندی از کارتن های محکم و ۵ لایه استفاده میشود که در امر بسته بندی و جابجایی بسیار مهم می باشد. 

در این مقاله ما به چند نکته آن توجه اشاره میکنیم .

بازار کارتن

نکاتی که هنگام خرید کارتن اسباب کشی باید به آنها توجه کنیم چیست؟

شما باید به یک سری نکات توجه کنید تا بهترین نوع کارتن اسباب کشی را انتخاب کنید. انتخاب کارتن برای اسباب کشی  محکم و پنج لایه یک نکته مهم و ویژه است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

جابجایی و اسباب کشی نیازمند صرف زمان، انرژی و پول زیادی است و علاوه بر آن به ابزارهای خاصی نیز احتیاج دارد که کارتن یکی از مهم ترین آن در بسته بندی لوازم می باشد.

کارتن های دست دوم هر چه قدر هم دارای لایه های متعددی و ضخامت بالایی باشند به علت استفاده هایی که قبلاً از آن ها شده است از استحکام اولیه آن به مقدار خیلی زیادی کاسته می شود.

از جمله مهم ترین فاکتورهایی که لازم است در انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی به آنها توجه کرد می توان به مواردی مانند ابعاد و اندازه های کارتن ، جنس کارتن ، تعداد لایه های ، کارتن ، وزن کارتن ، نوع استفاده از کارتن ، کیفیت کارتن و میزان ماندگاری آن و میزان مقاومت و استحکام کارتن اشاره کرد.

دیگر نکته امکانات واحد هست مانند پارکینگ و انباری و آسانسور و همچنین جایی که پارکینگ واحد شما می باشد نیز مهم است، برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اجاره خانه اینجا را کلیک کنید. همچنین حتی اگر کرونایی نبود مواردی وجود دارد که باید توجه کنید.

خرید کارتن

کارتن اسباب کشی و کاربرد آن در بسته بندی لوازم منزل مورد برسی قرار میدهیم:

حتما برای اشیا شکستنی خود از روزنامه باطله استفاده کرده و آن‌ها را درون روزنامه بگذارید و سپس در داخل کارتن جای دهید.‌

می‌توانید از پلاستیک‌های ضربه گیر یا حباب دار هم استفاده کنید. این نوع از کارتن‌ها در دو سایز بزرگ و متوسط در بازار موجود می‌باشند و برای بسته بندی وسایل شکستنی از قبیل سرویس‌های قابلمه، توستر، زود پز و سرخ کن و ... مفید و مناسب می‌باشند.

کارتن بزرگ اسباب کشی جهت بسته‌بندی اسباب و اثاثیه متوسط و بزرگ، فریت بار، حمل و نقل و اسباب کشی استفاده می‌شود.

اندازه این کارتن مناسب زونکن، اوراق اداری، پوشه و پرونده، مدارک و کتاب است و بیشتر جهت جابجایی و حمل لوازم اداری در شرکت و بانک کاربرد دارد.

اگر نگران هستید که در حین جابجایی وسایل شما در کارتن اسباب کشی خیس شود و یا داخل کارتن بسته‌بندی مرطوب شود، می‌توانید یک کیسه زباله را در کارتن قرار دهید و سپس کتاب‌های ظریف و چیز‌های دیگر را در آن قرار دهید. 

نه جابجایی امروز بسیار زیاد شده و مردم بیشتر فکر می‌کنند با کم کردن هزینه درخرید کارتن می‌توانند هزینه آن را کم کند

که سخت در اشتباه هستند لوازم منزل بسیار بیشتر از آن است که با استفاده از کارتن اسباب کشی ارزان سلامتی لوازم منزل را به خطر بی اندازد

تجربه چند ساله و مشاورها  می توانند شما را در انتخاب مناسب کارتون اسباب کشی یاری کند . همچنین تکمیل بودن فروشگاه از نظر اینکه شما مجبور به خرید از جاهای مختلف باشید ندارید

که این خود یک مزیت مهم در لوازم اسباب کشی می باشد.

کارتن اسباب کشی

منبع:بازار کارتن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: