یارانه رمضان | پرداخت یارانه رمضان | تاریخ واریز یارانه رمضان

مژده به جاماندگان یارانه رمضان | تاریخ واریز مرحله دوم یارانه رمضان

کدخبر : 29481

جزئیات پرداخت یارانه رمضان مشخص شد .

به گزارش رصداقتصادی : یارانه رمضان شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد . یارانه رمضان برای برخی پرداخت نشده است . عده ای اعتراض خود را در عدم دریافت یارانه رمضان اعلام کردند . در ادامه جزئیاتی از علل تاخیر در واریز یارانه رمضان را می خوانید .

یارانه رمضان

بالاخره دولت یارانه ۱۵۰ هزار تومانی رمضان را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرد. اما بسیاری از افراد هنوز این یارانه را دریافت نکرده‌اند. واریز یارانه رمضان تا کی ادامه دارد؟

واریز یارانه رمضان از ساعت ۲۴ بامداد جمعه ۲۶ فروردین ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد. بنابر اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، تمامی بانک‌ها موظفند تا پایان امروز شنبه ۲۷ فروردین ماه مبالغ مربوط به یارانه رمضان را به حساب مشمولان واریز کنند.

پیگیری‌های تجارت‌نیوز نشان می‌دهد اسامی دریافت کنندگان یارانه رمضان از روز پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه در اختیار شبکه بانکی قرار گرفته و به تعویق افتادن و ناهمزمان بودن موعد پرداخت این یارانه به سیستم بانکی مربوط است.

اما سیستم بانکی ملزم است تا پایان امروز تمامی اعتبارات مربوط به یارانه ۱۵۰ هزار تومانی رمضان را واریز کند. بر این اساس افرادی که هنوز یارانه ۱۵۰ هزار تومانی را دریافت نکرده‌اند می‌توانند تا پایان امروز فروردین ماه ها صبر کنند و منتظر واریز یارانه باشند. چون ممکن است برخی از بانک‌‌ها واریز یارانه را با تاخیر انجام دهند.

همچنین مشمولان یارانه رمضان برای اطلاع از اینکه مشمول یارانه هستند یا نه، باید با سازمان هدفمندی تماس بگیرند.

پیش از این دولت در دو مقطع ۲۲ بهمن و فرارسیدن عید نوروز مبالغی را تحت عنوان یارانه مناسبتی پرداخت کرده بود.

ارزش ریالی این یارانه ها به ترتیب ۱۰۰ و ۱۵۰ هزار تومان بودند. وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دریافت کنندگان این یارانه ها را شناسایی و به سازمان هدفمندی یارانه‌ها معرفی کرده بود. / تجارت نیوز 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

 • رسول بهاری تبریزی
  0

  من از بانک صادرات دریافت میکنم اما هنوز به من یارانه رمضان وایز نشده

 • رضا حقوقی
  0

  چرا نه سهام عدالت به ما میدن نه یارانه رمضان این چه عدالتی هست

 • فاطمه
  0

  سلام چرا به ما یارانه رمضان ندادن من خودم سرپرست هست با بچه ام که هیچ راه درآمدی هم ندارم

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه