رپورتاژ آگهی/

قیمت طراحی سایت وردپرس

کدخبر : 30450

بسیاری از کسب و کارها برای اینکه بتوانند تجارت خود را گسترش دهند ترجیح میدهند که اقدام به راه اندازی وب سایت کنند. یکی از عمده سوالاتی که پرسیده میشود این است که قیمت طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی چقدر است ؟ زیرا کارفرما میخواهد که مطابق با بودجه ای که دارد تصمیم گیری نماید.

بسیاری از کسب و کارها برای اینکه بتوانند تجارت خود را گسترش دهند ترجیح میدهند که اقدام به راه اندازی وب سایت کنند. یکی از عمده سوالاتی که پرسیده میشود این است که قیمت طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی چقدر است ؟ زیرا کارفرما میخواهد که مطابق با بودجه ای که دارد تصمیم گیری نماید.

حال سوالی که در ابتدا مطرح میشود این است که طراحی وب سایت اختصاصی یا وردپرسی مدنظر کارفرما است. وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوا محبوب است که کار کردن با آن برای مشتریان بسیار راحت است. ما به مشتریانی که شرکت نوپا هستند توصیه میکنیم که وردپرس را انتخاب نمایند زیرا دارای مزایای بسیار زیادی است. قیمت طراحی سایت وردپرس نسبت به اختصاصی کمتر است و در مدت زمان کوتاهتری پیاده سازی میشود.  

 

عوامل موثر در تعیین قیمت طراحی سایت وردپرس

 

Capture.JPGق

 

استفاده از پیج بیلدر یا صفحه ساز

پیج بیلدرها این امکان را به طراح میدهند که بدون دانش کدنویسی بتوانند به صورت بصری ظاهر سایت را طراحی کنند. یک صفحه را به صورت کامل میتوان از ابتدا با استفاده از این صفحه سازها نوشت. هر قسمتی که توسط صفحه ساز ایجاد میشود قابل ویرایش است. استفاده از پیج بیلدر به این معنی است که سایت از ابتدا برای شما طراحی میشود بنابراین قالب آماده نخواهد بود. یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت طراحی سایت وردپرس طراحی قالب سایت به صورت اختصاصی است.

 

هزینه سئو وردپرس

بسیاری از مشتریان هستند که درخواست طراحی سایت با وردپرس را میدهند را میدهند که سئو نیز شود. لازم به ذکر است که مبحث سئو وردپرس جدا از طراحی سایت است. اما اگر در ساختار سایت شما مناسب و بهینه نباشد عملیات سئو بر روی سایت شما نتیجه بخش نخواهد بود. باید طراحی سایت بر اساس بر اساس اصول سئو و بهینه سازی انجام شود که این خود شامل هزینه است. زیرا بهینه کردن ساختار و کدهای یک سایت زمان بر خواهد بود. اما شک نکنید که ارزشش را دارد زیرا در کوتاه مدت بازگشت سرمایه چند برابری خواهید داشت. تیم سئو شرکت وب سازان مرصاد با دارا بودن تیم متخصص این تکنیک های اصولی سئو تضمینی را برای وب سایت شما انجام میدهد.

 

استفاده از عکس های لایسنس دار

هر چه قدر که وب سایت شما حرفه ای طراحی شود در صورت نداشتن عکس های حرفه ای و مناسب ظاهر جالب ممکن است پیدا نکند. استفاده از عکس های غیر لایسنس دار توصیه نمیشود. و بهتر است که مطابق با نوع کسب و کاری که دارید از عکس های لایسنس دار استفاده شود. درست است که هزینه بسیار اندک است اما تاثیر فوق العاده ای در ظاهر حرفه ای وب سایت شما خواهد داشت. از طرفی میتوان عکس های حرفه ای را نیز عکس برداری کرد که این نیز مشمول هزینه خواهد بود.

 

طراحی گرافیک اختصاصی

اگر بخواهید که طراحی سایت وردپرسی خلاقانه و منحصر به فرد برای شما انجام شود. باید بدانید که این نیز مشمول هزینه خواهد بود. زیرا سایت های خلاقانه و تخصصی دارای ظاهر گرافیکی هستند که باید زمان زیادی بر روی آن ها گذاشته شود تا راه اندازی شوند. هر ایده ای که در ذهن خود دارید میتوانید به صرت گرافیکی از تیم متخصص دیزاین ما درخواست نمایید تا متفاوت نسبت به رقیبان خود باشید.

 

4

کدنویسی اختصاصی

وردپرس یک پلتفرم توسعه پذیر است که هر ایده ای در ذهن خود داشته باشید قابل پیاده سازی است. با کدنویسی اختصاصی میتوانید هم قالب سایت و هم افزونه ها را به صورت اختصاصی طراحی و کدنویسی کرد. میتوانید در ابتدا قسمت ها و امکانات ضروری را سفارش دهید و سپس به مرور زمان هر ماژول و ویژگی که میخواهید را به سایت اضافه کنید. اینکه یک سایت وردپرسی توسعه پذیر باشد بسیار مهم است. بنابراین در همان ابتدا باید اعلام کنید که در آینده میخوهاید فیچرهای بیشتری را به وب سایت خود اضافه کنید.

 

پلاگین نویسی

پلاگین یک تکه کد است که به وب سایت وردپرسی شما اضافه شده و باعث میشود که امکانات و قابلیت های جدیدی به سایت شما اضافه شود. وردپرس خود دارای هزاران پلاگین است. اما ممکن است به امکاناتی در سایت خود نیاز داشته باشید که عملیات تخصصی مرتبط با کسب و کار شما را انجام دهد که در میان افزونه های وردپرس وجود نداشته باشد. بنابراین یکی از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت وردپرس میتواند پلاگین های اختصاصی باشد که توسط تیم شرکت طراحی سایت نوشته میشود. درست است که وردپرس دارای افزونه های رایگان است. اما بسیاری از این ماژول ها دارای لایسنس هستند که برای رفع محدودیت استفاده باید خریداری کنید.

 

افزایش سرعت سایت

یکی از موارد مهم در افزایش سرعت سایت وردپرس تاثیرگذار است مربوط به بهینه سازی ساختار سایت میباشد. برای بهینه شدن سایت و افزایش سرعت سایت باید هزینه جداگانه پرداخت شود. قیمت خدمات بهینه سازی سایت به صورت جداگانه به فاکتور وردپرس اضافه میشود.

 

درخواست شخصی سازی وردپرس

شیوه طراحی سایت وردپرس به دو  صورت میتواند باشد. در حال اول این که طراحی بر اساس سلیقه طراح سایت شرکت باشد. دوم اینکه مشتری طرح اولیه را خد پیشنهاد میدهد. اگر مواردی که شما عرض میکنید همراه با شخصی سازی و تغییرات اساسی در طراحی باشد به قیمت طراحی سایت وردپرس افزوده خواهد شد. پکیج های اختصاصی و غیر اختصاصی متفاوت هستند که باید هنگام سفارش طراحی سایت مورد بررسی قرار گیرند.

 

زمینه فعالیت کسب و کار شما

 هر کسب و کاری  به یک سری امکانات برای طراحی سایت وردپرسی نیاز دارد. برای مثال یک سایت شخصی نیاز به امکانات زیادی ندارد به همین دلیل در پلن ها نیز قیمت پایین تری دارد. اما برای مثال طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نیاز به امکانات ویژه ای دارد که از سایر پلن ها گاها گران تر است. باید مطابق با نوع  کسب و کاری که دارید ویژگی ها و امکانات سایت لیست شوند و سپس بر اساس آن محاسبه قیمت انجام شود.

 

Capture.JPGث

امکانات مورد نظر کارفرما

هر کارفرمایی مطابق با نیازهای خود و مشتریان امکاناتی را لحاظ میکند که متفاوت با سایر سایت ها خواهد بود. برای مثال یک وکیل نیاز به سیستم سیستم تماس امن با موکلین خود را دارد که برای مثال در طراحی سایت پزشکی نیازی به این کار نخواهد بود. با توجه به نوع قابلیت و ماژول باید هزینه ها محاسبه شود. این موضوع برای تمامی کسب و کار ها به این صورت است که بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیرگذار است.

 

وارد کردن اطلاعات

یکی از مواردی که باید عرض شود این است که وظیفه شرکت طراحی سایت راه اندازی سایت به صورت صحیح و بدون عیب فنی است. محتواها و اطلاعات درون سایت باید توسط شما در سایت قرار بگیرند و وظیفه طراحان سایت نیست. شما میتوانید با پرداخت هزینه جداگانه اطلاعاتی که میخواهید را ارسال نمایید تا نویسنده های شرکت در هر فرمتی اعم از عکس ، متن ، فیلم ، صوت و غیره که وجود دارد در وب سایت قرار دهند. در قرارداد سفارش طراحی سایت به شما اعلام میشود ه سایت از لحاظ فنی تست و آزمون میشود. بای اینکه بتوانید سایر اطلاعات اعم از محصولات را وارد ساتی خود کنید آموزش های لازم در قالب ویدیو و متن به شما داده میشود که بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

 

هزینه پشتیبانی سایت وردپرس

یک سایت برای دارا بودن فعالیت مستمر و درست نیاز به پشتیبانی دارد. اکثر کسب و کارهای آنلاین خود یک تیم را برای پشتیبانی سایت های بزرگ قرار میدهند که بتوانند به صورت دائم بر روی سایت مانیتورینگ انجام دهند. با توجه به هزینه بالای متخصص خیلی از شرکت ها ترجیح میدهند که پشتیبانی را به شرکت طراح بدهند تا از این رو آسوده باشند. لازم به ذکر است که هزینه پشتیبانی بستگی به نوع پیچیدگی وب سایت دارد.

 

آپدیت و حفظ امنیت سایت

یکی از خدمات مهم پشتیبانی سایت های وردپرسی برقراری امنیت و آپدیت وردپرس است. زیرا وردپرس به صورت مکرر نسخه های آپدیت ارائه میدهد که حتما باید نصب شوند. همین آپدیت ها میتواند جلوی حفره های امنیتی را در سایت گرفته و مانع از هک شدن سایت شود.

 

آموزش نحوه استفاده از سایت وردپرسی

ممکن است که شما درخواست سفارش طراحی سایت را بدهید اما نحوه کار با وب سایت را بعد از راه اندازی ندانید. شرکت طراحی سایت موظف است که آموزش های لازم را در نحوه استفاده از سایت را به کارفرما بدهد. از آموزش هایی که در حوزه طراحی سایت نیاز دارید به صورت پیشرفته تر از حالت معمول باشد و بخواهید که چیزهای بیشتری را یاد بگیرید خود هزینه بر بوده که به فاکتور سایت وردپرس اضافه میشود.

 

Capture

قالب سایت

بسیاری هستند که به دنبال قیمت طراحی سایت ارزان هستند به همین دلیل ترجیح میدهند که از قالب آماده رایگان به جای قالب اختصاصی وردپرس استفاده کنند. بسیاری از قالب های رایگان حاوی کدهایی است که هر زمان که سازنده بخواهد میتواند با دستکاری به اهدافی که میخواهد برسد. دارا بودن قالب لایسنس دار یا قالب اختصاصی هزینه بر خواهد بود که یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت طراحی سایت وردپرسی است.

 

کیفیت بالای سایت وردپرس

پیشنهاد ما این است که قیمت سایت وردپرسی به گونه ای محاسبه شود که کیفیت فدای قیمت طراحی سایت نشود. در پکیج طراحی سایت ارزان بسیاری از قابلیت ها وجود ندارد. و بعد از چند آپدیت وردپرس ممکن است که به مشکل برخورد کنید. باید از قالب های معتبر و لایسنس دار استفاده کنید تا سایت شما کیفیت خود را داشته باشد. طراحی قالب سایت به صورت اختصاصی خود زمان بر و هزینه بر اساس که باید متخصصان مربوطه این کار را انجام دهند.

 

تولید محتوا

تولید محتوا بر روی هزینه طراحی سایت وردپرسی تاثیرگذار است. زیرا بحث تولید محتوای سایت با طراحی سایت متفاوت است. شما میتوانید به صورت جداگانه به شرکت اعلام کنید که در فاکتور قرارداد لحظا شود.

 

چند زبانه بودن سایت

بسیاری از کسب و کارها به گونه ای هستند که از زبان کشورهای دیگر نیز پشتیبانی میکنند. سایت های دو زبانه و چند زبانه به کسب و کار ها کمک میکند تا بتوانند روابط خود را گسترش دهند. هزینه هر زبان به صورت جداگانه محاسبه شده و بر روی قیمت طراحی سایت وردپرس تاثیرگذار خواهد بود.

 

خرید هاست و میزبانی وب

بسته به نوع فعالیت شما هاست مورد نظر نیز باید انتخاب شود. هز هاستی یک سری کانفیگ ها و قابلیت هایی دارد که باید مطابق به بودجه ای که دارید انتخاب شود. معمولا برای شروع راه اندازی سایت بهتر است که از هاست های اشتراکی استفاده شده و مطابق با نیازهایی که دارید امکانات و قابلیت های سخت افزار نیز ارتقا یابد.

 

هیچ ارزانی بی دلیل نیست

قیمت هایی که بسیار بالا یا بسیار پایین برای طراحی سایت تعیین میشود میتواند شما را در تصمیم گیری دچار مشکل نماید. به شما توصیه میشود که به اعتبار شرکت طراحی سایت توجه ویژه ای داشته باشید. و حتما نمونه کارهای آن را مشاهده کنید. با صرف هزینه معقول و مناسب میتوانید یک وب سایت حرفه ای بر اساس اصول سئو سایت داشته باشید. طراحی سایت اختصاصی برای افرادی که ایده نو و تازه دارند مناسب است. شرکت وب سازان مرصاد (دئووب) به آدرس  (dewoweb.com)با انواع طراحی وب سایت وردپرس بهینه شده مناسب برای مشاغل و کسب و کارها در خدمت شما است که میتوانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه