شرکت صنایع شیر ایران

قرار نیست قیمت محصولات لبنی افزایش یابد

کدخبر : 39293

مدیرعامل صنایع شیر ایران، در بازدید از پگاه زنجان ضمن اعلام این مطلب گفت: هیچ بنایی بر افزایش قیمت محصولات لبنی نیست و شرکت‌های لبنی به ویژه مجموعه پگاه با همین شرایط فعلی، کار را ادامه می‌دهند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، علی اصغر محمدپور  روز دوشنبه در جریان بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان و در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ما سال ها از اقتصاد کشور بهره مند بوده ایم، اتفاقی پیش نمی آید که امسال با مقداری حاشیه سود کمتر، ما به مردم کمک کنیم، بنابراین بنایی بر افزایش قیمت ها نداریم.

وی اظهار داشت: اگر قیمت نهاده ها و شیرخام بخواهد افزایش پیدا کند ممکن است شرایط فرق کند، ولی به عنوان کسی که مطلع هستم عرض می کنم که این اتفاق نخواهد افتاد و بنایی به چنین کاری نیست و ما قطعا در راستای همراهی با مردم حضور داریم.

مدیرعامل صنایع شیر ایران گفت: سرانه مصرف شیر در کشور سابقا تا 90کیلوگرم بوده ولی بعد از هدفمندی یارانه ها به 60 کیلو هم کاهش پیدا کرده است.

محمدپور افزود: میانگین سرانه مصرف شیر در دنیا 200 تا 220 کیلوگرم است و این شاخص در کشوری مثل هلند به 450 کیلو گرم هم می‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید