کدخبر : 5584

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99، گفت: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری و کسانی که قرارداد مستقیم کاری با دولت دارند در سال آینده 2 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از فارس: محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 99، گفت: با مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری و کسانی که قرارداد مستقیم کاری با دولت دارند در سال آینده 2 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود که حقوق همه این کارکنان و بازنشستگان علاوه بر این 15 درصد نیز افزایش خواهد داشت.

 

وی افزود: این مصوبه شامل حال بازنشستگان و کارکنان تأمین اجتماعی نمی‌شود و در مورد میزان و افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان این صندوق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصمیم می‌گیرد.

 

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 اظهار داشت: علاوه بر این بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق معلمانی هم که حقوق آنها کمتر از 50 درصد فوق‌العاده شغل ماده 10 قانون مدیریت خدمات کشوری باشد شامل حداقل حقوق 2 میلیون و 800 هزار تومان خواهد شد و اعضای کمیسیون تلفیق بر اجرای رتبه‌بندی معلمان تأکید کردند.

 

وی افزود: چنانچه در هیات رئیسه مصوب شود لایحه بودجه سال 99 بر اساس اصل 85 قانون اساسی مورد بررسی قرار میگیرد و دیگر نیازی به بررسی آن در صحن علنی مجلس نیست و مستقیم به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

 • سیامک نقدی فر
  0

  سلام ، بیچاره بازنشستگان تامین اجتماعی که معلوم نیست مرغ هستن یا شتر !!!!؟؟؟؟ فقط ۳۰ سال کار کردیم و بیمه دادیم !!!!!

 • هم وطن
  0

  همه مسئولین سرتاپا یه کرباسن ،فقط موقع رای گیری حرفهای قشنگ، وخرجهای قشنگ میکنند، بعد انتخابات همه چیز کیسه میشه.

 • ناشناس
  0

  حقو ق هر باز نشسته سال ۹۹ باید ۵۰٪ اضا فه شود طبق گرانی وبحرانی در حال حا ضر به انجام رسد • ناشناس
  0

  تکلیف بازنشستگان تامین اجتماعی چه می شود

 • ناشناس
  0

  پس بازنشسته تامین اجتماعی برن بمیرن با تورم و گرانی آخه این چه وضعیت هرکی واسه خودش شده کاش یکی هم به فکر این باز نشسته های بدبخت باشه واگذارتون به خود خدا

 • حسن
  1

  باید حقوق همه حقوق بگیران به نسبت تورم بالا بره ناتوان خربدمردم هم خوب بشه

آنچه دیگران میخوانند :
  ‍‍‍
  روی خط رسانه