کدخبر : 13408

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران برنامه های این حوزه را به مناسبت هفته دفاع مقدس تشریح کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه ها بیشتر به صورت مجازی و از طریق کانال های مرتبط در حوزه بسیج و پایگاه های شرکت های تابعه انجام خواهد شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله رحمانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، با بیان این مطلب، خاطرنشان کرد: برای اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس، حدود یک ماه گذشته جلساتی با واحدهای روابط عمومی، ایثارگران و آموزش انجام و بنای ما براین شد که برنامه ها و فعالیت ها به سمت بصیرت افزایی، روشن گری و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت معطوف شود.

 
رحمانی در ادامه سخنان خود، تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس در صنعت گاز را یکی از مهمترین برنامه های حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران برشمرد و افزود: از 1500 رزمنده در سطح کل شرکت ملی گاز ایران تقدیر به عمل خواهد آمد که از این تعداد، 60 نفر در ستاد مشغول به فعالیت هستند.
 
وی غبارروبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان های والای آن ره یافتگان وصال، دیدار با خانواده های شهدا، آذین بندی ساختمان های شرکت با مضامین عالی دفاع مقدس و فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نمایشگاه عکس، مصاحبه با فرزندان شاهد شاغل و ... را از دیگر برنامه های حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران درچهلمین سالگرد دفاع مقدس عنوان کرد.
 
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری ازسخنان خود، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان را از مهمترین ماموریت های بسیج در عصر حاضر عنوان کرد و افزود: هم اکنون هم، این روحیه ایثار و از خودگذشتگی را در بین مردم جامعه می توان مشاهده کرد که از نمونه های آن می توان کمک مردم به سیل زدگان، زلزله زدگان، اعزام گروهای جهادی برای کمک به مردم مناطق محروم در زمینه های مختلف اشاره کرد؛ یا در این برهه از زمان که با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم گروهی خودجوش و بسیجی وار برای ریشه کن کردن آن دست به کار شده و با ضدعفونی کردن مکان های عمومی، در این امر مهم سهیم شدند.
 
رحمانی شهدای مدافع حرم را نمونه بارز رسوخ فرهنگ و ایثار و شهادت در آنان عنوان کرد و گفت: شهدای مدافع سلامت هم نمونه دیگری از تبلور این فرهنگ هستند که دراین شرایط ویروس کرونا جان خود را برای حفظ جان دیگران از دست دادند و به لقاء الله پیوستند.
 
وی در پایان سخنان خود، بر ادامه راه شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی تاکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه