کدخبر : 13577

تعمیرات اساسی تجهیزات پتروشیمی ایلام توسط متخصصان پتروشیمی بندرامام صورت گرفت.

به گزارش  رصد اقتصادی و   به نقل از  روابط عمومی  پتروشیمی بندرامام در سال جاری دستگاه روتور سانتریفیوژ واحد پلی اتیلن سنگین (HD) پتروشیمی ایلام که وظیفه جداسازی پودر از ماده هگزان را دارد و در فرآیند تولید واحد بسیار تاثیرگذار است ، طی عملیات های تولیدی دچار نقص فنی شد و به منظور انجام تعمیرات اساسی وارد مجتمع  پتروشیمی  بندرامام شد.

این دستگاه پس از نقص فنی وارد کارگاه تعمیرات  مکانیک  واحد پلی اتیلن سنگین (HD) شرکت پتروشیمی بندرامام شد و متخصصان این شرکت با انجام ۵۰۰ نفرساعت کار ، تعمیرات اساسی این دستگاه را به پایان رساندند و در شهریورماه دستگاه را به پتروشیمی ایلام تحویل دادند.           در این تعمیرات اساسی بخش عمده ای از قطعات این دستگاه توسط پتروشیمی بندرامام تعمیر و بخش دیگر قطعات هم در کارگاه این شرکت ساخته و بر روی دستگاه نصب شد.

گفتنی است شرکت پتروشیمی بندرامام و پتروشیمی ایلام دارای واحد پلی اتیلن سنگین(HD) هستند که کاربرد اصلی محصول این واحدها در مواد اولیه صنعت  پلاستیک  کشور است.

شایان ذکر است مدیریت و کارشناسان پتروشیمی بندرامام همواره به منظور رفع موانع واحدهای تولیدی پتروشیمیایی کشور ،  مشارکت حداکثری با مجتمع های تولیدی داشته و این مشارکت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری “جهش تولید”  نامگذاری شده ، ادامه خواهد داشت.

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه